** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.12.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 грудень 2020 року

Пошук в новинах   

  
влада

~1~

24 грудня відбулось III  позачергова сесія VIII  скликання Сокальської міської ради.


Учась у засіданні взяли 32 депутати. На розгляд виносилось 13 питань та перед початком роботи сесії міський голова Сергій Касян запропонував внести зміни в порядок денний, додавши три питання: Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність,  Про затвердження Програми патріотичного виховання та Програми забезпечення медикаментами.
Так як двох депутатів В.Кондратюка та Ю.Козійчука на попередньому засіданні було обрано на посади керуючим справами виконавчого комітету Сокальського міської ради та старостою Тартаківського старостинського округу, то постало питання чи можуть вони брати участь у сесії. Головуючий пояснив, що до 1 січня вони ще депутати і мають право брати участь в засіданнях.А вже з першого дня 2021 р. будуть виконувати призначені обов`язки.
 Першим рішенням депутати внесли зміни до  структури апарату та загальної чисельності Сокальської міської ради та її виконавчих органів.  Змінили назви:
-  «Відділу освіти» на «Відділ освіти молоді та спорту»
- «Відділ культури, молоді та спорту» на «Відділ культури»
- Фінансове управління «Відділ адміністрування місцевих податків і зборів та фінансування» на «Відділ доходів та фінансування»
Та затвердили структуру  апарату   (додається)  ----------

 

Наступними рішеннями депутати створили відділ культури і відділ освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради Львівської обл. та затвердили Положення цих відділів.
Варто зазначити, що багато зауважень депутати мали до апарату міської ради. Тексти проектів рішень не були добре вичитані, а тому містили багато помилок. Значну частину яких депутати виправили правками, а решту доопрацюють і внесуть змінами в рішення сесії.
Далі депутати своїм рішенням створили «Центр надання соціальних послуг» Сокальської міської ради та затвердили Положення про порядок створення, роботи і повноваження конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на зайняття посади керівника «Центру надання соціальних послуг» Сокальської міської ради.
Наступними рішеннями затвердили програми та виділили на них кошти:
- На Програму медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції  Гідності у КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2021 рік виділили 150 тис. грн ( 140 тис. грн. на забезпечення безкоштовними медикаментами та 10 тис. грн. на безкоштовне зубопротезування). Міський голова зазначив, що в процесі роботи повертитимуться до даного питання і додаватимуть необхідні кошти.
- Програму підтримки та розвитку установ охорони здоров`я у КНП "Сокальська ЦРЛ" на 2021 р.  -7 млн. 382 тис. грн. (на оплату комунальних платежів та енергоносіїв).
- Програму компенсації проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті Сокальської міської ради на 2021 рік  - 400 тис. грн. Сергій Касян повідомив, що ці кошти на компенсанцію перевізникам до березня, а також, що є домвлення з перевізником  про здійснення перевезень і під час локдауну у всіх напрямках ОТГ.
- Програму "Соціального захисту окремих категорій населення громади Сокальської міської ради на 2021 р -. 220 тис.грн.
- Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту  громади Сокальської міської ради на 2021 р -. 250 тис.грн.
- Програму Благоустрою на 2021 р. - 12 млн. грн.
Відтак, перейшли до розгляду наступного питання. Своїм рішенням сесія прийняла земельні ділянки (378 діл.) державної власності  у комунальну власність відповідно до акту приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення від 22.12.2020 р. загальною площею 3447,9816 га, які розташовані на території Сокальської міської ради.
Також, затвердили  Програму патріотичного виховання, яка передбачає 130 заходів та  Програму забезпечення медикаментами пільгової категорії населення Сокальської ОТГ.
Після цього депутати заслухали доповідь міського голови та затвердили міський бюджет Сокальської міської ради на 2021 р. Видатки в основному тільки на захищені статті.
На завершення головуючий зачитав звернення про утворення депутатських фракцій ПП"Ідея нації", ПП "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та розглянули депутатські звернення.

Юлія Сорочук
_

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:39, 27 січня 2021 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464