** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.11.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

15 листопад 2020 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Голова Белзької ОТГ Оксана Береза
 • Голова Белзької ОТГ Оксана Береза

  Голова Белзької ОТГ (Новини Белз і Угнів) Оксана Береза:
  «У великій Червоноградській ОТГ ми могли загубитися. А тут ми  рівні між рівними»

  �� До Белзької ОТГ увійшло 8 сільських рад і два містечка
  �� 32-річна Оксана Береза з Белза буде єдиною жінкою-керівником об’єднаної територіальної громади у Червоноградському районі, розповідає #Вісник у № 33.
  Її ім’я стало відоме минулого року, коли Оксана була кандидатом у депутати Верховної Ради по 124 виборчому округу і посіла друге місце, залишивши за собою відомих політиків, які мали потужну фінансову підтримку і ресурс. До перемоги представниці ВО «Свобода» забракло близько 2 тис голосів. Тепер вона отримала довіру своїх земляків і наступні 5 років працюватиме головою  Белзької ОТГ. Дотепер Оксана Береза 4 роки  була директором Угнівської середньої школи, також 5 років була депутатом Сокальської райради.
  �� Яку громаду підтримували люди?
  �� Я народилася в селі Муроване, там закінчила середню школу, але тато мій і половина родини – з Белза, і так вийшло, що я вийшла заміж і живу в  Белзі.  Особисто моя позиція була така, що Мурованська сільська рада мала увійти до Белзької ОТГ. Я про це говорила завжди, коли запитували мою думку. Мурованська сільська рада є далеко не бідною, має землі й близько до міста, як і Острівська сільська рада, яка також довго вагалася. Але у великій Червоноградській ОТГ ми могли загубитися. А тут ми  рівні між рівними. Якби розділилися швидше, отримали б більше коштів на розвиток, як Великі Мости, наприклад.
  Загалом оця Белзька територія постійно була чимось обділена. У нас дійсно найгірші дороги, в нас багато різних проблемних питань. Минулого року ми це все озвучували, коли вели парламентську компанію, і за рік відповідно проблеми нікуди не поділися. Чомусь так складалося, що майже за 30 років незалежності ми не мали жодного разу навіть кандидата в народні депутати до минулого року, ніхто навіть не пробував взяти на себе таку відповідальність, ми не мали жодного разу навіть депутата обласної ради місцевого, який би тут жив і лобіював інтереси нашої землі. І 30 років – то є досить великий проміжок часу, і якби люди дійсно були такі небайдужі, відповідно й багато економічних, господарських проблем з часом би вирішилося. Але вони нагромаджувалися. Все ж таки ми не опускаємо рук, вважаємо, що хто, як не ми, маємо брати відповідальність і господарювати на своїй землі.
  �� Про перспективи прикордонної ОТГ.
  �� Фінансисти підраховують, що у нас буде не найгірша економічна ситуація. Так, є багато проблем, але в нас є і такі можливості, за яких можемо дійсно розвиватися. Перший платник податків – це шахта «Степова», бюджетоутворююче підприємство. Знаю одне, що нам вистачить на перший рік, щоб запрацювати. Коли починали компанію і мене запитували про конкретні пріоритети, то, мабуть, мені був мінус, але я казала, що не буду нічого обіцяти конкретного. У перший рік маємо вижити, зберігши всі установи та заклади. Люди хочуть змін, але позитивних. Оптимізувати, закрити – то завжди легко, тут нічого багато придумувати не треба. Розв’язати проблему якісно, зберегти й розвивати, а не оптимізувати.
  Налаштована на конструктивну співпрацю депутатів різних фракцій. Перше завдання – підібрати кадри і сформувати якісно апарат керівництва ОТГ. З 1 січня на нас покладаються колосальні обов`язки і тут розслаблятися нема куди. Обов`язково передбачимо кошти бюджету на розвиток і також будемо брати участь у проектах різних напрямів. Великий плюс нашої ОТГ, що ми біля кордону. І нічим не гірші, ніж інші прикордонні райони. Необхідно конструктивно попрацювати з вищими органами задля того, щоб створити митний перехід. Це буде свіжий ковток повітря.
  Багатостраждальна дорога Червоноград-Рава-Руська є дорогою міжнародного значення. Розв`язання проблеми ремонту цієї дороги буде позитивно відбиватися на бюджеті ОТГ, вона є такою економічною артерією.
  �� Повністю інтерв’ю читайте у друкованому Віснику № 33 за 12 листопада.

  дописувач_
  .

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  11:35, 18 червня 2021 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464