** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.10.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

12 жовтень 2020 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • Заклади освіти району можуть закрити на осінні канікули
 • Заклади освіти району можуть закрити на осінні канікули

  Заклади освіти району можуть закрити на осінні канікули

  Заклади освіти можуть закрити на  канікули. Про це написав нардеп, голова Комітету з питань здоров’я нації, голова тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров’я Михайло Радуцький.
  «Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів. На жаль, вже маємо кілька спалахів зараження співробітників та студентів, і навіть смертельні випадки. Звісно, необхідна інформаційна кампанія серед студентів: молодь повинна розуміти, що сьогодні краще обмежити кількість контактів та мінімізувати перебування в людних місцях. Життя їхніх батьків, бабусь та дідусів – це також і їхня відповідальність» –пише на своїй сторінці нардеп.

  Осінні канікули у школах мають розпочатись раніше, каже Михайло Радуцький. Дату початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують вже цього тижня.  Міністр освіти Сергій Шкарлет у телеграмі підтвердив вищезазначену інформацію. За його словами:

  вже 12 жовтня МОН підготує та надішле рекомендаційний лист до абсолютно всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної зони). Документ передбачатиме встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно; щодо закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної зони), то їм рекомендуватимуть перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада. Водночас усі студенти повинні будуть обов’язково покинути гуртожитки.
  Шкарлет вважає за необхідне повернути їм гроші за проживання; Міністр додав, що вже на засіданні уряду 13 жовтня можуть ухвалити рішення щодо дочасних канікул у школах і дистанціоної освіти у вишах.
  «Сьогодні ані політичними гаслами, ані розгоном паніки неможливо зупинити поширення коронавірусу. Ми маємо конкретними діями зберегти здоров‘я та життя кожного українця. Лише разом ми зможемо подолати цю страшну хворобу. Сподіваюся на Ваше розуміння та громадянську відповідальність», – підкреслив Шкарлет. Що кажуть в Офісі президента: Президент Володимир Зеленський на нараді відомств підтримав пропозицію раніше почати канікули у школах. Про це розповіла прессекретарка президента Юлія Мендель у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

  На сторінці «Освіта Сокальщини» з’явилась інформація від керівника Відділу освіти Руслани Антонюк, цитуємо: «Шановні колеги! Чекаємо офіційного листа від МОН (сьогодні має надійти). Рекомендовано всім закладам освіти піти на вимушені канікули з 15 до 30 жовтня включно (незалежно від кольору карантинної території). Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі з урахуванням усіх рекомендацій  МОЗ та Головного державного санітарного лікаря» – зазначила вона.

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  06:33, 23 жовтня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464