** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::22.07.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

22 липень 2020 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • В Сокальській райраді пройшов семінар на тему «Формування та ресурси розвитку територіальних громад»
 • В Сокальській райраді пройшов семінар на тему «Формування та ресурси розвитку територіальних громад»

  В Сокальській райраді пройшов семінар на тему «Формування та ресурси розвитку територіальних громад»

  20 липня голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови райради Василь Бойко взяли участь в одноденному семінарі «Формування та ресурси розвитку територіальних громад», який проводив доктор наук з державного управління, професор, перший заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Олександр Сушинський. Захід проходив в сесійній залі Сокальської районної ради, за участю голів місцевих рад району.
  Олександр Сушинський зупинився на особливостях адміністративно-територіальної реформи,  децентралізації влади в Україні, розповів про ухвалену Верховною Радою України постанову №3560, яка передбачає ліквідацію нинішніх 490 і створення 136 нових, “укрупнених” районів.  Головною вимогою до кожного району є чисельність населення не нижча за 150 тис. Спочатку пропонували утворити 129 районів, але потім їхню кількість підвищили до 136.
  Відтак, у Львівській області буде створено 7 районів: Дрогобицький, Золочівський, Львівський, Самбірський, Стрийський, Червоноградський, Яворівський.
  Олександр Сушинський також розповів, як будуть проходити майбутній місцеві вибори вже за новим адміністративно-територіальним устроєм, як формуватимуться нові ОТГ та райони. Зокрема, згідно з постановою №3560, вибори депутатів районних рад у ліквідованих районах не проводяться; повноваження нині діючих районних депутатів припиняються в день набуття повноважень обранців новостворених районних рад. Також  парламент затвердив партійну виборчу систему на рівні громад, де проживає 10 тисяч виборців.
  На завершення семінару голова Сокальської районної ради Микола Пасько подякував доктору наук з державного управління, професору за організацію такого семінару, звернув увагу на особливості цьогорічних місцевих виборів і закликав присутніх голів місцевих рад брати участь у виборчих перегонах, адже серед них є люди, які вже мають великий управлінській досвід і зможуть фахово працювати в новостворених громадах.
  Усі учасники семінару отримали свідоцтво Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України  про участь в одноденному семінарі «Формування та ресурси розвитку територіальних громад».

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  20:06, 8 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464