** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.05.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

21 травень 2020 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • 6 шкіл Сокальського району розпочнуть новий навчальний рік із оновленими їдальнями
 • 6 шкіл Сокальського району розпочнуть новий навчальний рік із оновленими їдальнями

  6 шкіл Сокальського району розпочнуть новий навчальний рік із оновленими їдальнями

  У Міністерстві освіти і науки України затвердили Перелік погоджених пропозицій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році. Мова йде про кошти, які спрямують на ремонт та придбання обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти
  Відтак, 106 установ, які розташовані на території Львівської області розпочнуть навчальний рік з оновленими харчоблоками. Серед них 6 навчальних закладів з Сокальського району. Це Сокальській ліцей №1 та Сокальська школа №4, Белзька опорна установа, Соснівський ліцей №3, Жвирківська та Сілецька загальноосвітні школи.
  Для оновлення і модернізації матеріальної бази шкільних їдалень комунальна установа Сокальської районної ради «Центр з обслуговування закладів освіти» підготувала необхідні пропозиції, відповідно до встановлених Міністерством освіти і науки критеріїв.
  Отримати державні кошти можливо за умови співфінансування. Відповідно до  розпорядження Кабінету Міністрів України №1106-р передбачається, що місцеві органи влади повинні додати до державних коштів свої інвестиції. Зокрема, для районів передбачено не менше ніж 10% від загальної суми.
  За словами директора КП «Центр з обслуговування закладів освіти» Миколи Мисака, загальна вартість оновлення харчоблоків шести шкіл району становить 1 млн 275 тис. грн.
  На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук голова Сокальської районної ради Микола Пасько написав: «Наші освітні заклади: Жвирківська ЗОШ, Сілецька ЗОШ, Сокальська ЗОШ №4, Сокальський ліцей №1, Соснівський ліцей №3,  Белзький опорний заклад є в переліку установ, які отримають кошти державної субвенції на закупівлю обладнання та інвентаря для харчоблоків і шкільних їдалень! Попри чималу роботу Сокальського центру з обслуговування закладів освіти по зміцненню матеріальної бази шкільних їдалень, приємно, що держава теж подбала про покращення умов харчування дітей. Дякую Львівській обласній адміністрації за підтримані пропозиції Сокальського району та Міністерству освіти і науки України».
  Додамо, що з районного бюджету у 2018 на оновлення харчоблоків у школах Сокальщини було скеровано 141 тис.580 грн. У 2019 році – 533 тис.611 грн. За ці кошти було придбано нове обладнання для їдалень та дезінфікуючи засоби.

   

   

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  19:20, 14 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464