** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.03.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 березень 2020 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Школярі із Сокальщини взяли участь у конкурсі «Мій вибір – життя без наркотиків»
 • Школярі із Сокальщини взяли участь у конкурсі «Мій вибір – життя без наркотиків»

  Школярі із Сокальщини взяли участь у конкурсі «Мій вибір – життя без наркотиків»

  3 березня, в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулось нагородження юних учасників конкурсу буклетів, малюнків та плакатів, присвячених профілактиці вживання наркотиків серед дітей та молоді.

  Обласний конкурс під назвою «Мій вибір – життя без наркотиків» був організований співробітниками сектору ювенальної превенції поліції Львівщини спільно з працівниками Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. На конкурс було подано близько двохсот робіт.

  За допомогою образотворчого мистецтва юні художники намагались донести до своєї аудиторії головну ідею – наркотики – це зло, що руйнує та знищує усіх, хто їх вживає і закликали своїх однолітків у жодному разі не піддаватись спокусі. Компетентне журі оцінювало оригінальність задуму, емоційний вплив, композицію, креативність та, звичайно, якість виконання роботи.

  Серед переможців конкурсу у різних номінаціях є вихованка Червоноградського БДЮТ Діна Ліщенко – номінація «Малюнок». Юних учасників конкурсу привітали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський, начальник сектору ювенальної превенції поліції Львівщини Віктор Новачук,  директор Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Святослав Опенько та керівник Громадської організації «Закон.Порядок.Достаток» Юрій Черга.

  «Завдання перед журі стояло, прямо скажемо, непросте. На мій погляд, усі представлені роботи були достойні нагороди – і не лише через тематику, яка є дуже близькою нам, поліцейським. Мені дуже приємно, що на Львівщині так багато дітей, котрі вміють на надзвичайно високому художньому та креативному рівні висвітлити проблему вживання наркотиків, а також знайти для цього переконливі образи, які беруть за душу і змушують задуматись», – зазначив Василь Віконський, вручаючи нагороди учасникам конкурсу.

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  09:25, 5 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464