** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.02.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

13 лютий 2020 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Прокурорами Сокальського відділу місцевої прокуратури впродовж минулого року до суду скеровано 160 кримінальних проваджень

Однією з основних конституційних функцій прокуратури є підтримання публічного обвинувачення в суді та здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням.
В ході реалізації своїх повноважень, прокурорами Сокальського відділу місцевої прокуратури впродовж минулого року до суду скеровано 160 кримінальних проваджень з обвинувальними актами про вчинення злочинів різних категорій, що становить понад 23% від числа закінчених, та є більшим показником ніж по області (15,8%).
З угодами про визнання винуватості скеровано 34 кримінальні провадження, з угодами про примирення – 6.
Серед скерованих, кримінальні провадження за фактами вчинення злочинів у сфері службової діяльності та корупції, незаконного обігу наркотичних засобів, незаконної порубки лісу, обігу зброї та бойових припасів, крадіжок, шахрайств, спричинення тілесних ушкоджень та низка інших.
Завдяки принциповій позиції прокурорів та ефективного підтримання публічного обвинувачення судом ухвалено понад 70 вироків із засудженням осіб, що вчинили злочини.
В ході здійснення процесуально керівництва прокурорами надано слідчим близько 350 письмових вказівок щодо проведення необхідних слідчих та процесуальних дій у кримінальних провадженнях. Скасовано понад 70 незаконних постанов слідчих місцевого відділення поліції про закриття кримінальних проваджень. Виявлено та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18 раніше не облікованих кримінальних правопорушень.
Середнє навантаження на одного прокурора при цьому становило близько двохсот кримінальних проваджень, в яких здійснювалось процесуальне керівництво.
Робота прокурорів місцевої прокуратури і надалі орієнтована на забезпечення виконання завдань кримінального провадження, визначених статтею 2 Кримінального процесуального кодексу України, зокрема забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.

Виконувач обов’язків керівника
Червоноградськоїмісцевоїпрокуратури  Я. Гарасимчук

дописувач_
***

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
02:30, 30 вересня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464