** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.02.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 лютий 2020 року

Пошук в новинах   

  
кримінал

 • СТОП НАРКОТИК!!!
 • СТОП НАРКОТИК!!!

  СТОП НАРКОТИК!!!

  Сьогодні інспектор з ювенальної превенції Сокальського відділення поліції Ігор Герасимчук відвідав старшокласників третьої і четвертої шкіл міста Сокаль, де провів профілактичну роботу з учнями на тему "Негативний вплив наркоманії, наслідки вживання наркотичних речовин та відповідальність, що настає через цю глобальну проблему сучасності". Майор поліції звернув увагу молоді на масштаби поширення наркоманії серед неповнолітніх, взаємозв’язок вживання наркотичних речовин і злочинності, види відповідальності за вживання, розповсюдження, виготовлення та зберігання наркотичних засобів.
  «Проблема наркоманії є досить актуальною в українських реаліях. На сьогоднішній день наркотики стали легкодоступними. Стіни міст заполонили графіті із рекламою де можна придбати заборонені речовини. В більшості випадків збутом наркотиків займається наше молоде покоління. При цьому підлітки не замислюються над тим, що за будь-які незаконні дії з наркотичними речовинами може наступати як адміністративна, так і кримінальна відповідальність».
  Дітям пояснили, що кримінальна відповідальність за наркозлочини настає з 16-ти років. За незначні проступки в сфері незаконного обігу наркотиків може також наставати адміністративна відповідальність, передбачена ст.ст. 44, 106-1, 106-2 КУпАП. В залежності від виду скоєного злочину чи правопорушення у сфері незаконного обігу наркотиків винні особи можуть нести покарання – від штрафу до позбавлення волі.
  Вживання наркотиків – не безгрішне заняття, що можна кинути без зусиль. Це дійсно чума, і дуже небезпечна.
  Слід зазначити, що метою таких заходів є виховання правосвідомого покоління, формування у молоді негативного ставлення до вживання наркотиків та алкоголю, поваги до закону та усвідомлення відповідальності за правопорушення!

  поліція
  Сокальське Відділення Поліції

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  03:44, 30 вересня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464