** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.02.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 лютий 2020 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • Стенятинській школі – 50 років
 • Стенятинській школі – 50 років

  Стенятинській школі – 50 років

  1 лютого голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв участь в святкуванні 50-річного ювілею Стенятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На урочистість зібралось чимало гостей: представники духовенства, влади, колишні керівники закладу, педагогічний колектив, учні та випускники освітньої установи.

  Спершу гостей привітали ведучі, а ансамбль «Вишиванка» виконав урочисту пісню. Згодом присутні спільно заспівали гімн України та прочитали молитву. Священник Володимир Августовський  благословив усіх на успіхи та мудрість, вручив подарунок для школи – Катехизм. Далі слово надали керівнику закладу загальної середньої освіти Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів Роману Гесику, який розповів про досягнення навчальної установи та подякував усім за підтримку. Зокрема, він наголосив на плідній співпраці з Сокальською районною радою, відділом освіти Сокальської райдержадміністрації та “Центром з обслуговування закладів освіти”.

  Голова Сокальської районної ради Микола Пасько зауважив, що протягом останнього року у школах району, зокрема і в Стенятинській, помітна тенденція до позитивних змін. В основному це пов’язано із створенням, у 2017 році, комунальної установи Сокальської районної ради «Центр з обслуговування закладів освіти» (ЦОЗО) та змінами у підходах до фінансування навчальних установ. Кожна школа отримала можливість самостійно розпоряджається власним бюджетом. Завдяки ефективній роботі  “ЦОЗО” у 2018 році були зекономлені кошти освітньої субвенції. З них, 50% скерували на загальні потреби шкіл. Решту –  пропорційно розділили між всіма навчальними установами Сокальського району, які і приймали рішення на що скерувати гроші.

  Микола Пасько наголосив, що важливим чинником у співпраці є ініціатива педагогів і батьків, яку Сокальська районна рада завжди підтримує. І саме таким чином реалізуються різні проекти, спрямовані на покращення шкіл. Зокрема, у Стенятинському навчальному закладі, у 2019 році були завершені роботи по облаштування системи каналізації. Для цих потреб з районного бюджету було виділено 236 тис.грн.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  19:52, 21 вересня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464