** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.12.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 грудень 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • В Сокальській районній станції юних техніків нагороджували найкращих вихованців
 • В Сокальській районній станції юних техніків нагороджували найкращих вихованців

  В Сокальській районній станції юних техніків нагороджували найкращих вихованців

  20 грудня в Сокальській станції юних техніків нагородили кращих гуртківців, які отримали призові місця на обласних та всеукраїнських конкурсах.  Привітати дітей, які опанували різноманітну техніку та навчились власними руками створювати різноманітні вироби, прийшли запрошені гості: голова Сокальської районної ради Микола Пасько, президент та члени Благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина» Юліан Лукомський та Ірина Мандрик, Анжела Кулик.

  Спочатку господарі позашкільного закладу та його вихованці презентували свої роботи. Діти показали свої досягнення: вироби із орігамі, зроблені моделі ракет, роботи – LEGO гуртка робототехніка тощо. Була організована фотовиставка, виставка моделей кораблів, ракет, та фантазії вихованців на космічну тематику. Окрім того, кожен гурток підготував презентацію про роботи дітей.
  Привітав гуртківців та побажав їм подальшого успіху та вдалого вибору майбутньої професії президент БФ «Майбутнє України. Сокальщина» Юліан Лукомський. Голова Сокальської райради Микола Пасько висловив щире захоплення творчими доробками гуртківців і подякував педагогічному колективу Сокальської районної станції юних техніків за роботу із дітьми. Адже підлітки, обираючи гурток відповідно до своїх інтересів і перебуваючи у творчій атмосфері мають змогу визначитись з подальшою професією. Окрім того, вони навчаються креативно мислити, щось робити власними руками. Тому Микола Пасько запропонував: « Сокальська районна рада прийняла програму «Підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району». В її межах відзначаються діти, які отримали призові місця на різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Я пропоную підготувати нову номінацію саме для вихованців Сокальської районної станції юних техніків. Окрім того, необхідно подумати та організувати виставки робіт гуртківців СЮТ. Це можна зробити під час певного заходу, як наприклад фестивалю «ГутаFEST»».
  Микола Пасько також подякував БФ «Майбутнє України. Сокальщина» за підтримку обдарованих дітей  району. Очільник райради вручив подяки  директору Сокальської районної станції юних техніків Віктору Куліш, президенту БФ , почесному громадянину міста Сокаль Юліану Лукомському та колективу благодійної орагнізації.

  На завершення заходу діти, які здобули призові місця на обласних та всеукраїнських конкурсах отримали грошові винагороди від  Фонду «Майбутнє України. Сокальщина».

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  16:36, 15 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464