** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.12.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

23 грудень 2019 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • В Сокальській Малій академії наук нагороджували учасників районного проєкту “Стежками Героїв Соркальщини”
 • В Сокальській Малій академії наук нагороджували учасників районного проєкту “Стежками Героїв Соркальщини”

  В Сокальській Малій академії наук нагороджували учасників районного проєкту “Стежками Героїв Соркальщини”

  В Сокальській Малій академії наук підбили підсумки районного конкурсу, який проводився серед школярів в межах проєкту «Стежками Героїв Сокальщини». В урочистому заході взяли участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько, районний депутат Віктор Притулко, директори, вчителів та учні з навчальних закладів, які брали участь в проєкті. Це Ільковицький НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Тартаківський НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», загальноосвітні школи з Угнова, Савчина, Стаївки, Карова, Теляжа, Сокальський ліцей №1 та Сокальська ЗШ №2.  Присутні ознайомились із роботами дітей, які досліджували життя і діяльність героїчних людей Сокальщини минулого століття та сучасності, вивчали історію видатних місць нашого краю.

  З привітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради Микола Пасько та депутат Віктор Притулко. Вони розповіли, що з ініціативи Сокальської районної ради був започаткований такий унікальний проєкт «Стежками Героїв Сокальщини». Цей ресурс  містить інформацію про події, що відбувались на наших теренах, про видатних людей Сокальщини: новітніх героїв та учасників національно-визвольної боротьби минулого століття. Це електронний посібник з історії Сокальського краю, зроблений у вигляді інтерактивної карти, аналогів якому на Львівщині наразі немає.

  Микола Пасько подякував всім, хто був небайдужим і  долучився до районного проєкту: «Вся зібрана інформація про видатних постатей Сокальщини, про історичні місця району буде обов’язково використана в інтерактивній карті. Адже наша основна мета – не лише створити локальний історичний посібник про Сокальський край, а зробити так, щоб цей унікальний ресурс продовжував жити, наповнюватись новими даними. Тоді він буде використовуватись на уроках історії, а гості нашого краю, за допомогою QR-коду, на гаджетах переглянути відеоролик чи прослухати аудіогід про певну історичну подію чи видатну людину Сокальщини».

  Як приклад, присутні змогли переглянути сюжет про нашого земляка, молодшого сержанта Олега Галатюка, який трагічно загинув 22 грудня 2015 року в зоні АТО. Далі кожен учасник презентував свою роботу. Діти писали про сучасних Героїв АТО: Віктора Сивака, Андрія Костенецького, Валентина Прихода, Романа Лагна, про видатних особистостей минулого століття: Осипа Лещука, Василя Макуха, про криївку вояків УПА в Шмидтківському лісі та відпустове місце на кордоні села Стаївка.

  На завершення Микола Пасько та районні депутати Віктор Притулко і Мирослава Ігнатюк вручили подяки, солодкі подарунки школярам та грамоти – педагогам, які допомогли дітям підготувати письмові роботи.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  05:23, 13 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464