** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.11.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

30 листопад 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • НА СОКАЛЬЩИНУ ЗАВІТАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З ТОМАШІВСЬКОГО ПОВІТУ
 • НА СОКАЛЬЩИНУ ЗАВІТАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З ТОМАШІВСЬКОГО ПОВІТУ

  НА СОКАЛЬЩИНУ ЗАВІТАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З ТОМАШІВСЬКОГО ПОВІТУ

  Цього року виповнилось 15 років дружнім стосункам між Сокальським районом і Томашівським повітом Республіки Польща. 15 жовтня 2004 року, під час 14 сесії Сокальської районної ради 4 демократичного скликання, було прийнято рішення про «Затвердження угоди про міжрегіональне співробітництво між Сокальським районом (Україна) і Томашівським повітом (Польща)». Договір про співпрацю підписали голова Сокальської районної ради Ігор Войтович, голова Сокальської райдержадміністрації Микола Пшевлоцький, голова Томашівської повітової ради Станіслав Чурило та староста Томашівський Едвард Жук. За 15 років сусідні регіони обмінялись десятками делегацій та взяли участь у двох спільних міжнародних проектах в межах Програми Транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна».

  З нагоди ювілею, 26 листопада, на Сокальщину завітала делегація з Томашівського повіту, яку очолювали староста повіту Генрих Карван, віцестароста Ярослав Кожень, директор відділу європейської інтеграції, економічного розвитку та промоції  Йозеф Марініч. Участь у святкування взяли керівники райдержадміністрації та районної ради, Сокальської центральної районної лікарні, депутати райради та інші. Окрім того, були присутні колишні голови Сокальської районної ради, які починали співпрацю із Томашівським повітом. Це Олег Солодяк, очільник райради з 2006 по 2010 рік, а нині депутат районної ради та Ігор Дацюк – 2010-2015 роки.

  Урочистості проходили в сесійній залі районної ради. За українським звичаєм, польських гостей зустріли короваєм. Музичну частину підготували вихованці Сокальської школи мистецтв імені Віктора Матюка.

  За 15 років багато місцевих рад Сокальського району підписала угоди про співпрацю із гмінами Томашівського повіту. Окрім того, Сокальський район спільно з Томашівським повітом реалізував міжнародний проект «Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики: Томашів Любельський – Жовква – Сокаль»,  в межах Програми Транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013». Його результатом стало придбання сучасної пожежної машини для Сокальського районного сектору ГУ МНС у Львіській області. З 2018 року реалізовується наступний спільний міжнародний проект «На допомогу. Підвищення доступності до медичного обслуговування небезпечних для життя ситуаціях шляхом взаємодії структур, служб швидкої медичної допомоги на прикордонних територіях Польщі, Білорусі і України», в межах Програми “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”. Цього разу партнерами виступають Сокальщина і Томашівський повіт, а також Жабінковський район Республіки Білорусь. В його межах Сокальська центральна районна лікарня вже отримала сучасний апарат УЗД та 3 електрокардіографи. До кінця цього року ще буде закуплено наркозно-дихальну систему, а вже у наступному році – сучасний реанімобіль та інше обладнання. Також присутні переглянули презентацію, яку підготували польські партнери про свій край та про спільні заходи, в яких брали участь представники Сокальщини і  Томашівського повіту.

  В ході візиту сторони обговорили подальшу співпрацю та участь у спільних міжнародних проектах, культурних і спортивних заходах.

  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  01:07, 6 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464