** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.11.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

28 листопад 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Працівники пенсійного фонду провели виїзний прийом громадян
 • Працівники пенсійного фонду провели виїзний прийом громадян

  Працівники пенсійного фонду провели виїзний прийом громадян

  26 листопада цього року головний спеціаліст Сокальського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Надія Шаварська провела виїзний прийом громадян у Великомостівській ОТГ, на який звернулися 19 осіб із сіл Волиця, Двірці, Заріка, Пристань, Бутини, Рекленець та містечка Великі Мости.
  3 особи отримали консультацію та перелік документів, необхідних для призначення пенсій за віком, в т.ч. 1 особа, як працівник геологорозвідки, зроблено 17 запитів щодо надання довідок, по 2 особах надано консультації щодо права на перерахунок працюючим пенсіонерам по ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», 4 особам надано консультації щодо доцільності зміну виду пенсії, інші громадяни отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, а саме – набутого стажу та права на виплату пенсії в розмірі 2000.00 грн. відповідно до постанови кабінету міністрів України № 543 від 26.06.2019 р., обчислення заробітної плати для призначення та перерахунку пенсій. Одночасно усім відвідувачам було зазначено, що офіційне працевлаштування та отримання легальної заробітної плати є важливим фактором щодо майбутнього призначення пенсій, надано інформацію щодо впровадження новітніх електронних сервісів, а саме – призначення пенсії в «один клік» за допомогою електронного цифрового підпису на вебпорталі ПФУ, СМС-інформування та переваги оформлення електронного пенсійного посвідчення особам, які отримують пенсію через мережу Ощадбанку. Також спеціаліст відвідала виставку «Свято осені», організовану учнями Великомостівської ЗОШ І-ІІІ ст. у приміщенні міської ради Великомостівської ОТГ.

   

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  17:48, 2 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464