** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.11.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

4 листопад 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Колектив шахти «Лісова» достроково виконав річний план з видобутку вугілля
 • Колектив шахти «Лісова» достроково виконав річний план з видобутку вугілля

  Колектив шахти «Лісова» достроково виконав річний план з видобутку вугілля

  2 листопада колектив шахти «Лісова» достроково виконав річний план з видобутку вугілля, піднявши на-гора 180 тисяч тон високоякісного товарного палива. Дільниця з його видобутку під керівництвом Степана Грицака (бригадир Іван Троцько) веде очисну лінію у 181 лаві. Середньодобовий видобуток вугілля по шахті з початку року склав 670 тон, продуктивність праці гірника очисного забою – 145 тон в місяць. Фактична собівартість 1 тони вугільної продукції – 1 тисяч 900 грн.

  Гірників дільниці із трудовою перемогою привітали в.о. технічного директора-першого заступника генерального директора ДП «Львіввугілля» Олександр Сафонов, в.о. директора шахти Павло Прокопик та працівники копальні. Цитую: «Приємно відзначити, що колектив шахти працює стабільно і сьомий рік поспіль достроково зустрічає виробничий Новий рік» – йшлося у вітальній адресі т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова.

  Досягнуті показники свідчать про великі виробничі можливості колективу «Лісової» та дають впевненість, що до кінця поточного року буде видобуто ще понад 42 тисячі тон вугілля.

  Кращим працівникам під час урочистих зборів у загальній технарядній вручено грамоти та подяки від Львівської облдержадміністрації, Червоноградської міської ради, Сокальської райдержадміністрації та звісно ж від ДП «Львіввугілля».

  Нагадаємо, минулого тижня, 29 жовтня у четверту зміну гірники шахти «Червоноградська» достроково виконали річний план з проходки. Виконання норм виробітку становило понад 110 з половиною %. Планується, що кінця року на «Червоноградській» буде додатково пройдено понад 300 п.м гірничих виробок.

  Прохідники шахти «Великомостівська» днем раніше, 28 жовтня відрапортували про дострокове виконання річного плану із проведення гірничих виробок. Як йдеться у рапорті, колективи дільниць підготовчих робіт зобов’язуються не знижувати досягнутих темпів проведення гірничих виробок.

  Т.в.о. гендиректора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов побажав усім гірникам міцного здоров’я та подальших успіхів у праці.

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  06:00, 3 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464