** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.06.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 червень 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • У Великих Мостах відзначили річницю створення Кінологічного навчального центру
 • У Великих Мостах відзначили річницю створення Кінологічного навчального центру

  У Великих Мостах відзначили річницю створення Кінологічного навчального центру

  1 червня у Великомостівському Кінологічному навчальному центрі відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 74-ї річниці заснування центру та приведення до Військової присяги військовослужбовців строкової служби весняного призову. Привітати персонал центру прибули перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова районної ради Микола Пасько, керівництво Адміністрації ДПС України, Західного регіонального управління, духовенство та ветерани-прикордонники.

  У цей день понад 300 юнаків присягнули на вірність українському народові. Почесні гості привітали їх з прийняттям Військової присяги, а весь персонал центру - з новим поповненням та Днем частини.

  В урочистій обстановці відбулося нагородження кращих військвослужбовців та працівників центру. Керівництво прикордонного відомства та представники області відзначили персонал відомчими нагородами, цінними подарунками, грамотами та подяками.

  На завершення для усіх присутніх відбувся святковий концерт за участі Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України.

  Зазначимо, що історичний шлях кінологічного центру розпочався в далекому 1945 році. Після проголошення незалежності України військова частина отримала умовну назву – військова частина 2418 Північно-Західного прикордонного напрямку. 12 січня 1992 року весь особовий склад присягнув на вірність українському народові. 1 червня 2006 року на базі Великомостівського навчального прикордонного загону було створено Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України. Сьогодні - це єдиний відомчий навчальний заклад 3-го рівня акредитації, ліцензований міністерством освіти, по завершенню навчання в якому видають дипломи державного зразка.


  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  07:06, 3 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464