** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.05.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

30 травень 2019 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Відбулась нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району
 • Відбулась нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району

  Відбулась нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району

  30 травня в сесійній залі Сокальської районної ради пройшла нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району. На порядку денному було 6 питань. Серед основних – це виконання місцевих бюджетів та реалізація програми «Інвестиційна карта Сокальського району».

  На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання шахтарів, які загинули 29 травня на шахті «Лісова». Додамо, що через трагічну подію на копальні,  29-30 травня в Сокальському районі оголошені днями жалоби.

  Начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова звернула увагу на складну фінансову ситуацію в районі. Станом на 30 травня, виконання районного бюджету становить 97%. Вперше, за останні 5 років, дохідна частина не виконується на 100%. Це пов’язано із невиплатою зарплати шахтарям. ДП «Львіввугілля» – це бюджетоутворююче підприємство для районної казни, адже надходження від вугільної галузі в бюджет Сокальського району становить 48%. Галина Леонова наголосила, що окремим місцевих радам необхідно мобілізувати надходження, щоб до кінця травня виконати доходну частину за 5 місяців 2019 року.

  Доповнив доповідь фінансиста голова Сокальської районної ради Микола Пасько: «Враховуючи труднощі із виконанням районного бюджету та відсутність перспектив щодо покращення ситуації, звертаюсь  до голів місцевих рад. Правильно розставляйте пріоритети та скеровуйте кошти на самі нагальні і першочергові потреби».

 • Відбулась нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району
 • Відбулась нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району

  Далі Микола Пасько розповів про реалізацію районної програми «Інвестиційна карта Сокальського району».  Робота над її створенням триває і головам місцевих рад необхідно до 5 червня подати відповідну інформацію для її заповнення. Новостворена карта показуватиме всі інвестиційні можливості Сокальського району, де і які є вільні земельні ділянки та об’єкти. Окрім того, там будуть розміщені фінансові дані по кожній раді: які були зроблені роботи, їх вартість, з яких джерел були залучені кошти. Також буде інформація про міжнародні проекти, мікропроекти, які вже завершені або перебувають на стадії реалізації. « Ця інвестиційна карта стане підсумком роботи місцевої ради і покаже, що ми відкриті та можемо прозвітувати перед громадою про свою діяльність» – підсумував Микола Пасько.

  До речі, Сокальський район першим у Львівській області створює таку інтерактивну інвестиційну карту.

  В ході наради присутні також заслухали інформацію про організацію громадських робіт з місцевими радами, про приведення у відповідність до законодавства України установчих документів комунальних закладів органів місцевого самоврядування району, про проведення інвентаризації ВРХ в приватному секторі.

  На завершення декан факультету державного управління, кандидат історичних наук Анатолій Каляєв запросив представників місцевого самоврядування на навчання у Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії при Президентові України.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  12:41, 7 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464