** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.04.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 квітень 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Велика шкільна родина Сокальщини гостинно зустріла своїх колег із Східної України
 • Велика шкільна родина Сокальщини гостинно зустріла своїх колег із Східної України

  Велика шкільна родина Сокальщини гостинно зустріла своїх колег із Східної України

  3 квітня в Сокальській ЗШ №4 пройшов круглий стіл за участю голови Сокальської районної ради Миколи Паська, директора КУ «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Миколи Мисака, директора школи №4 Наталії Драган та гостей зі Станиці Луганської.

  Делегація з Станично-Лугонського району Луганської області приїхала до нас на запрошення керівництва Сокальської школи в рамках проекту «Змінимо країну разом». У її складі директори або заступники директорів шкіл, завідувач дитячим садочком, головний спеціаліст відділу освіти Станично-Луганської райдержадміністрації, а також шестеро учнів. Гості перебуватимуть на наших теренах з 2 по 4 квітня і мають дуже насичену програму: зустрічі, семінар-практикум, майстер-класи, уроки та екскурсії.

  В ході круглого столу присутні говорили про майбутню співпрацю. Сокальчани розповіли про свій багаторічний досвід участі у різноманітних проектах: конкурсі проектів місцевого розвитку і міжнародних проектах в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Голова Сокальської райради Микола Пасько поділився освітнім ноу-хау, яке було запроваджено в районі у 2018 році: створення комунальної установи «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району», яка виконує для всіх навчальних закладів району організаційні, фінансові та кадрові функції. Водночас школи здійснюють тільки освітню діяльність. Як результат за перший рік роботи центру були зекономлені кошти районного бюджету та  освітньої субвенції: 14 млн.грн. та 1 млн. 275 тис.грн. відповідно. Ці гроші були розподілені між школами району і вони самостійно визначались, на які нагальні потреби їх скерувати. Зокрема, як додала Наталя Драган, четверта школа зекономила 800 тис.грн.. Педагогічним колективом було прийнято рішення половину суми скерувати  на співфінансування для придбання «Школяриків», а близько 400 тис.грн. – на придбання комп’ютерної техніки для навчального закладу.

  Після круглого столу для гостей була організована екскурсія інклюзивно-ресурсним центром, який був відкритий минулого року на базі Сокальської школи №4.

  На завершення голова Сокальської районної ради Микола Пасько побажав освітянам приємних вражень від перебування на наших теренах, запросив до спільної участі в різноманітних проектах та запевнив у своїй підтримці.  Як зазначили вчителі: «Завдяки такому спілкуванню ми зшиваємо поранену, морально та фізично,  Україну. І це дуже велика справа!»

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  16:22, 8 травня 2021 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464