** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.03.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

27 березень 2019 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Засідала Колегія райдержадміністрації
 • Засідала Колегія райдержадміністрації

  Засідала Колегія райдержадміністрації

  26 березня відбулося засідання Колегії Сокальської райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА Микола Поліщук. На порядку денному були наступні питання: про підсумки роботи територіально-господарського комплексу та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за 2018 рік; про виконання бюджету Сокальського району за 2018 рік; про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

  Доповідаючи по першому питанню, начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інвестицій РДА Наталія Лагода зазначила, що у 2018 році промислові підприємства району реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 4227,3 млн.грн., що на 26,5% більше проти відповідного періоду торік. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становив 45,8 тис.грн (в області – 39,8 тис.грн). За цим показником район посів 10-те місце в області.

  За очікуваними фінансовими результати роботи галузь сільського господарства прибуткова, очікується одержати 83.0 млн.грн прибутку , з рівнем рентабельності 27.4 %.

  У 2018 році капітальні інвестиції підприємств та організацій району становили 581,3 млн. грн (2,5% від загальнообласного обсягу). У розрахунку на одну особу у районі припало 6293 грн. інвестицій.

  Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), залучених у підприємства та організації району з початку інвестування, на 31 грудня 2018 року становив 41,3 млн.дол. США, або 4,5% від їхнього загальнообласного обсягу. За цим показником район посів 5-те місце в області.

  У розрахунку на одного мешканця району припало 449,8 дол. США прямих іноземних інвестицій (у середньому в області – 367,8 дол. США). За цим показником район посів 8-ме місце в області.

   

  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  12:56, 29 травня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464