** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.01.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

29 січень 2019 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • В Острівському НВК відновили опалення
 • В Острівському НВК відновили опалення

  В Острівському НВК відновили опалення

  28 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько спільно із директором комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Миколою Мисаком та директором з виробництва ТзОВ “Енергетична ефективність України” Ігорем Дацюком здійснили комісійне обстеження Острівського НВК “ЗШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок”. Разом із керівником навчальної установи Андрієм Дзьобою, вони оглянули приміщення котельні, дитячого садочка, а також  навчальні класи. Станом на сьогодні температура в НВК становить 14-17 градусів.

  Микола Мисак повідомив, що проблема із опаленням Острівського НВК виникла наприкінці зимових канікул. ТзОВ «Енергетична ефективність України», яка здійснювала теплопостачання навчально-виховного комплексу на альтернативних джерелах енергії, через виведення з ладу димососа, не змогла забезпечити належний тепловий режим, передбачений санітарними нормами. Середньодобова температура приміщень Острівського НВК 21 січня становила 9-10 градусів. Щоб відновити опалення школи керівництвом «Центру з обслуговування закладів освіти» було прийнято рішення про призупинення надання послуг товариством та  відновлення газопостачання. В результаті  було досягнуто домовленостей із Червоноградським відділенням ПАТ «Львівгаз» та запущено три газові котли. Це  дало можливість подати тепло в усі приміщення школи.

  Микола Пасько подякував керівнику «Центру з обслуговування закладів освіти» за оперативну роботу та відновлення теплопостачання навчальної установи. Паралельно оглянувши санвузли НВК, голова району доручив Андрію Дзьобі та Миколі Мисаку, провести необхідні ремонти по облаштуванню санітарних кімнат в Острівському НВК.

  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  11:20, 4 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464