** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.01.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

20 січень 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • На території сокальського району діє 7 пунктів обігріву
 • На території сокальського району діє 7 пунктів обігріву

  На території сокальського району діє 7 пунктів обігріву

  Вже традиційно в цей осінньо-зимовий період 2018-2019, як і в попередні періоди, у Сокальському районі діють пункти обігріву. За їхню роботу відповідає спеціально сформована група соціального патрулювання.

  У неї входять соціальні робітники сокальського районного Територіального центру соціального обслуговування, дільничі інспектори адміністративних дільниць та фахівці Сокальського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді. Така група є сформована при кожній сільській, селищній, міській радах.

  Як розповідає Радіо «Сокаль» директор Територіального центру соціального обслуговування Тетяна Бугай, вони діють ще із 2013 року згідно розпорядження голови Сокальської РДА. Щороку перед початком осінньо-зимового періоду збирається Координаційна рада для забезпечення здійснення відповідного соціального патрулювання. Власне, ці групи соціального патрулювання організовують пункти обігріву у період сильних морозів, аби уникнути переохолодження мешканців району, а ще у випадку НС. В основному така робота спрямована на самотніх людей, а ще безхатченків. Одне з головних завдань: виявляти таких осіб і надавати їм необхідну допомогу. Головними місцями, де можна отримати таку допомогу є пункти обігріву, вони діють увесь осінньо-зимовий період, не зважаючи на позначку температури на градуснику.

  Як розповідає Тетяна Бугай, на території Сокальського району діє 7 таких пунктів обігріву, 5 з них цілодобові. У Сокалі є три цілодобові пункти обігріву: по вулиці Івана Франка, 11 в приміщенні БФ «Карітас», там є аж 14 ліжко-місць, по вул. Яворницького, 80 в приміщенні колишнього Автодору, там можуть вмістити 6 людей, також по ву. Яворницького, 26 у приміщенні СЦРЛ, де є 10 ліжко-місць і цілодобовий в Сокалі пункт обігріву діє в сокальського районного Територіального центру соціального обслуговування. За словами директора центру, усі пункти діють, люди вже неодноразово зверталися туди, грілися.

  Ще один цілодобовий пункт обігріву діє в місті Белз: по вул. Восьмого Березня, 11 в приміщенні Белзької районної лікарні, де максимум є 5 ліжко-місць, а денний пункт в Белзі знаходиться за цією ж адресою: вул. Восьмого Березня, 11 у Відділенні Сокальського районного терцентру соціального обслуговування і останній пункт, де ви можете зігрітися є в Угневі по вул. Равській, 19 у Хоспіс-лікарні, там є аж 25 ліжко-місць. Усі ці пункти облаштовані для того аби уникнути переохолодження людей, туди завжди можна зайти, погрітися, випити гарячого чаю.

  Нагадаємо, ще раз, якщо ви змерзнули, ви можете легко звернутися у 7 пунктів обігріву, які діють на території сокальського району: чотири в Сокалі, два в Белзі та один в Угневі. Якщо ж ви виявили людину, якій необхідна допомога дзвоніть на номер швидкої допомоги: 103.

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  13:16, 4 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464