** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.09.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 вересень 2018 року

Пошук в новинах   

  
культура

  • DANCE FEST у Сокалі
  • DANCE FEST у Сокалі

    DANCE FEST у Сокалі

    9 вересня у Сокалі відбувся І-й відкритий конкурс хореографічних колективів "DANCE FEST", який організував відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації - Мирослава Михайлюк, директор конкурсу - Володимир Піхоцький.
    Участь у конкурсі взяли більше 300 учасників у складі 25 колективів, які представляли Львівську область - Сокальський район (м.Сокаль, м.Белз, с.Ільковичі, с.Савчин, с.Стенятин, с.Варяж), Жидачівський район, м.Пустомити, та м.Львів і м.Костопіль Рівненська область.
    Авторитетне та професійне жюрі очолював заслужений працівник культури України, голова Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України Побєда Харісов. До складу жюрі увійшли увійшли такі відомі фахівці як Олег Копильчак, Аріф Сьонмез, Марія Кащук та Наталія Зятик.
    З вітальним словом до учасників та гостей конкурсу звернулися - голова Сокальської районної державної адміністрації - Роман Токай, голова Сокальської районної ради - Микола Пасько, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації - Мирослава Михайлюк та директор конкурсу - Володимир Піхоцький, голова жюрі - Побєда Харісов.
    Мирослава Михайлюк та Володимир Піхоцький вручили подяки меценатам за допомогу в організації та проведенні конкурсу.
    Жюрі довго і важко визначали переможців конкурсу, адже колективи показали високу якість виконання хореографічних композицій.
    Керівники хореографічних колективів отримали подяки за професійну підготовку учасників до конкурсу.
    Всі учасники були нагороджені кубками та дипломами, пам`ятними сувенірами, виготовленими Сокальською районною асоціацією інвалідів.

    Володарами гран – прі стали:

    •Ансамбль танцю «Smiles» Костопільської дитячої школи мистецтв, Рівненська область (ІІ вікова категорія);

    •Народний аматорський ансамбль танцю «Бужани» народного дому с.Ільковичі Сокальського району (ІІІ вікова категорія);

    •Хореографічний ансамбль «Веселка» Сокальського районного народного дому (І вікова категорія).

    Приз глядацьких симпатій отримав хореографічний колектив «Гармонія» Сокаль

    Лауреатами І-го відкритого конкурсу хореографічних колективів "DANCE FEST" стали:

    Лауреати ІІІ премії:
    1. Хореографічний колектив "Жвирківські візерунки" церкви Святого Духа смт.Жвирка (І вікова категорія);
    2. Хореографічний колектив "Shake" м.Белз (І вікова категорія);
    3. Танцювальний колектив "Юність" філії Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка у с.Варяж (ІІ вікова категорія);
    4. Хореографічний колектив "Жвирківські візерунки" церкви Святого Духа смт.Жвирка (І вікова категорія);
    5. Дитячий хореографічний колектив "Перлина" Народного дому с.Ільковичі Сокальського району (І вікова категорія);
    6. Хореографічний колектив "Натхнення" Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка (ІІ вікова категорія);
    7. Ансамбль танцю "Намисто" Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка (ІІ вікова категорія);
    8. Хореографічний колектив "Первоцвіт" с.Покрівці Жидачівського району (ІІ вікова категорія);

    Лауреати ІІ премії:
    1. Хореографічний колектив "Фантазія" Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка (ІІ вікова категорія);
    2. Хореографічний колектив "Джерельце" Сокальської дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка (І вікова категорія);
    3. Хореографічний колектив "Акварель" Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 (ІІ вікова категорія);
    4. Зразковий танцювальний колектив "Джерельце" міського будинку культури "Папірник" м.Жидачів ((ІІ вікова категорія);
    5. Хореографічний колектив "Акварель" Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 (ІІІ вікова категорія);
    6. Зразковий ансамбль танцю "Пролісок" Районного народного дому м.Пустомити (ІІ вікова категорія);
    7. Зразковий танцювальний колектив "Престиж" при Сокальському будинку дитячої та юнацької творчості (І вікова категорія);
    8. Хореографічний колектив "Гармонія" Сокальського районного народного дому (І вікова категорія).

    Лауреати І премії:
    1. Ансамбль танцю "Smiles" Костопільської дитячої школи мистецтв, Рівненська область (І вікова категорія);
    2. Хореографічний колектив "Гармонія" Сокальського районного народного дому (ІІ вікова категорія);
    3. Дует "Smiles" Костопільської дитячої школи мистецтв, Рівненська область (ІІ вікова категорія);
    4. Хореографічний колектив "Джерельце" Сокальського дитячої школи мистецтв ім.В.Матюка (ІІ вікова категорія);
    5. Хореографічний колектив "Феєрія" фітнес-клубу "Ідеал", м.Сокаль (ІІ вікова категорія);
    6. Дитячий ансамбль танцю "Самоцвіти" СЗШ №54, м.Львів (ІІ вікова категорія)

  • DANCE FEST у Сокалі
  • DANCE FEST у Сокалі
  • DANCE FEST у Сокалі
  • DANCE FEST у Сокалі
  • DANCE FEST у Сокалі
  • DANCE FEST у Сокалі
  • DANCE FEST у Сокалі
  • DANCE FEST у Сокалі

    Відділ культури
    Сокальської РДА

    якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
    напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

    RAM counter
    додому
    написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
    Всі права застережено 2005
    03:50, 21 листопада 2018 року
    При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
    Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
    8-066-37-90-464