** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.08.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 серпень 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду щодо благоустрою території, на якій заплановано облаштування споруд центру байдаркового туризму на березі річки Західний Буг в межах міста Сокаль.
 • голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду щодо благоустрою території, на якій заплановано облаштування споруд центру байдаркового туризму на березі річки Західний Буг в межах міста Сокаль.

  02.08.2018 р. голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду щодо благоустрою території, на якій заплановано облаштування споруд центру байдаркового туризму на березі річки Західний Буг в межах міста Сокаль.

  2.08.2018 р. голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду щодо благоустрою території, на якій заплановано облаштування споруд центру байдаркового туризму на березі річки Західний Буг в межах міста Сокаль. В її роботі брали участь представники Сокальської міської ради, начальник відділу містобудування та архітектури Сокальської районної державної адміністрації Мирослава Баралус, керівник  фізкультурно-спортивного комплексу «Сокіл» Володимир Пограничний. Микола Пасько нагадав присутнім про те, що завершено виготовлення проектно-кошторисної документації по облаштуванню байдаркової станції та оглядової вежі в рамках міжнародного проекту Польща-Білорусь-Україна. Вартість будівництва цих об’єктів на 90% має бути профінансована за кошти Євросоюзу .

  Кошти на благоустрій треба буде знайти з місцевого бюджету. За результатами наради було прийнято рішення сформувати завдання на проект благоустрою, спираючись на затверджений міською радою детальний план території. Проект передбачатиме автостоянку, оглядовий майданчик, велодоріжки , місця для відпочинку дітей і дорослих, тенісний стіл та літній кінотеатр, причал для байдарок і човнів.

  Проектний план

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  07:57, 19 березня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464