** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.03.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

26 березень 2018 року

Пошук в новинах   

  
здоров'я

 • З 26 березня в районі розпочалась профілактична акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання»
 • З 26 березня в районі розпочалась профілактична акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання»

  З 26 березня в районі розпочалась профілактична акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання»

  З 26 березня по 20 квітня 2018 року у Львівській області і на Сокальщині зокрема, проходить акція «Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання». Її мета – підвищити рівень обізнаності населення щодо глобальної епідемії туберкульозу та розповісти про способи її профілактики та лікування.

  На Сокальщині, за даними позаштатного лікаря фтизіатра Михайла Омеляша, у 2017 році захворіли на туберкульоз 66 людей, з них 6 дітей. У 2016 році  – 57 чоловік. Із запущеними формами виявлено минулого року 23 людини.

  Спочатку захворювання протікає приховано і людина досить часто не звертає увагу на тривале нездужання або ж намагається лікувати застуду чи кашель самостійно. Тоді лікування такого пацієнта триває довше і вимагає значних зусиль. Натомість раннє виявлення хвороби  – запорука успішного одужання, запевняють медики і наголошують, що загалом туберкульоз є виліковним, при умові суворого дотримання режиму лікування і всіх рекомендації лікаря.

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  02:14, 21 травня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464