** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.12.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

19 грудень 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Навчання по підготовці обласного конкурсу мікропроектів відбулися у Сокалі
 • Навчання по підготовці обласного конкурсу мікропроектів відбулися у Сокалі

  Навчання по підготовці обласного конкурсу мікропроектів відбулися у Сокалі

  Мета – не змінювати правила” – Іван Собко

  18 грудня у Сокалі відбулися навчання, для конкурсантів Сокальського району та міста Червоноград, з підготовки мікропроектів місцевого розвитку у 2018 році. Навчання провів начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків у Львівській обласній раді Іван Собко.

  На навчаннях були присутні голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко та депутат Львівської обласної ради (представник Сокальщини) Сергій Касян.

  Іван Собко розповів, що конкурс мікропректів має неабиякий позитивний ріст, адже виконання проектів у 2017 році сягає 99.9 %, натомість у 2016 році цифра виконання складала 99.4%.

  Львівська обласна рада, на 2018 рік на “Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки” передбачила суму у 105 мільйонів гривень. “25 жовтня 2017 року, рішенням №542 Львівської обласної ради, була затверджена програма обласного конкурсу проектів місцевого розвитку. У програму, яка діяла у попередні роки, внесено ряд змін, а саме: до проекту потрібно додати довідку балансоутримувача, кошти громади та спонсора тепер кладемо на різні рахунки, а в пріорітети додано розділ Екологічні пріорітети”. Також Іван Собко наголосив на тому, що прийом заявок вже розпочався 11 грудня 2017 року і триватиме до 2 лютого 2018 року. “Проекти, які надійдуть до 26 січня, секретаріат зможе переглянути, опрацювати та відповісти, якщо є зауваження, ще і час буде на виправлення” – зазначив Іван Собко, додавщи, що: “Проекти, які ж надійдуть у останній тиждень подачі, такої можливості не матимуть”.

  На закінчення семінару-навчання, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків у Львівській обласній раді Іван Собко також похвалив проекти Сокальського району та міста Червоноград за 2017 рік, які реалізовані на 99%.

  “Коли є можливість написати один твердий проект на установу (кап.ремонт, реконструкція) та один м’який (закупівля обладнання, матеріалів), то варто такою можливістю скористатися” – додав Іван Собко.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  00:24, 23 лютого 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464