** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.12.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 грудень 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • На Львівщині порушили питання щодо проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
 • На Львівщині порушили питання щодо проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

  На Львівщині порушили питання щодо проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

  8 грудня на території Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України у м. Великі Мости,  Львівської області відбулось виїзне засідання під головуванням заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук щодо проведення у 2018 році низки національно-патріотичних заходів. Участь у засіданні взяли державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, заступник начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Костянтин Безпалько.

  Учасники розглянули питання щодо проведення у Львівській області у 2018 році Всеукраїнського семінару, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), “Український кордон – 2018”.Зокрема подискутували стосовно організації Всеукраїнського табору, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), “Джура – Прикордонник”.

  Опісля оглянули територію, де відбуватимуться змагання і напрацювали план заходів. Також було вирішено всеукраїнський семінар провести у березні 2018 року, табір – у першій декаді липня 2018 року.

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  00:04, 19 лютого 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464