** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.12.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

5 грудень 2017 року

Пошук в новинах   

  
культура

 • Сокальські колективи відвідали Буський район в рамках фестивалю гостинності
 • Сокальські колективи відвідали Буський район в рамках фестивалю гостинності

  Сокальські колективи відвідали Буський район в рамках фестивалю гостинності

  Радо вітала Буська земля представників Сокальщини, які рамках фестивалю гостинності презентували свої таланти.

  У неділю, 3 грудня, на сцені Буського РНД відбулося свято пісні та танцю, віртуозного володіння музичними інструментами, художнього слова. За це глядачі дарували артистам з Сокальського району свої щирі оплески та вигуки «браво».

  Голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова вручили керівництву Сокальщини в особі голови РДА Романа Токая і голови райради Миколи Паська запашний бузецький коровай, презентаційну продукцію, ікони та подяки за налагоджену співпрацю поміж обома районами, популяризацію української пісні, вірша, танцю та національних традицій.

  В свою чергу гості з Сокальщини також зробили подарунки нашим керівникам, серед яких продукція, що випускається місцевими підприємствами, художні вироби дітей, а голові РДА Петру Морозу ще й двомісячне цуценя німецької вівчарки з кінологічного центру в Великих Мостах.

  Керівники Бущини зі сцени РНД склали слова подяки усім артистам, які брали участь у концерті, разом зі своїми колегами з Сокальщини зупинилися на спільних моментах, які об’єднують наші два райони.

  «Такі мистецькі виступи, як сьогодні, та три тижні тому в Сокалі, дають тверде переконання, що культура Бущини, Сокальщини, загалом Львівщини є на високому рівні, є тим фундаментом, на який опирається українське мистецтво. Переконаний, що наші найкращі колективи та виконавці Буського та Сокальського районів вдало себе презентують на завершальному етапі мистецького проекту в масштабному Різдвяному гала-концерті, який відбудеться в обласному центрі Львові», – зазначив голова Буської РДА Петро Мороз.

  Очільник Буської районної ради Богдан Глова вразив гостей знаннями історії Сокальщини, розповів присутнім про об’єднавчі віхи минувшини двох райцентрів, висловив своє позитивне враження від фесту, який підтримує культуру сільської місцевості, талановитих митців, сприяє розвитку сучасної української культури.

  «Наші території пов’язані не лише спільною історією та постатями, а ще й річкою Західний Буг. Тому Буська районна рада спільно з Сокальською районною радою нещодавно підписали Угоду в рамках реалізації інноваційного транскордонного проекту «Єднає нас Буг». Бо річка – це не лише водний об’єкт, але й дорога, яка поєднує нас з Європою», – зазначив Богдан Глова.

  Після завершення мистецького заходу керівники органів влади обох районів разом з учасниками танцювального колективу з Сокальщини зробили спільне фото на пам’ять.

  Перед початком концертної програми у фойє РНД усі охочі мали нагоду послухати народний духовий оркестр Сокальського РНД та ознайомитися з унікальною виставкою авторських ікон, виконаних в техніці різьби по дереву, художника Анатолія Покотюка.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:30, 23 лютого 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464