** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.11.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

28 листопад 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

До 1 січня 2018 року релігійні неприбуткові організації повинні оновити установчі документи

22 листопада начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталя Жолудєва провела брифінг для місцевих ЗМІ  на тему «Неприбуткові організації». В його ході вона зупинилась на тому, що вступив у дію новий порядок ведення реєстру неприбуткових установ, включення та виключення їх до реєстру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів.

Зазначеними змінами передбачено, зокрема, що неприбуткові організації, зобов’язані були до 1 липня 2017 року привести свої документи у відповідність до норм чинного законодавства та в цей же строк подати копії таких документів контролюючому органу. Неприбуткові організації, які у зазначений строк не привели свої установчі документи у відповідність із вимогами Податкового кодексу України та не надали копії таких документів, виключаються контролюючим органом з Реєстру.

Тепер аналогічна ситуація чекає на релігійні організації. До 1 січня 2018 року вони повинні  привести свої установчі документи у відповідність та надати їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 січня 2018 року. Неприбуткові організації, які у зазначений строк цього не зробили, виключаються контролюючим органом з Реєстру і будуть вважатись платником податку на прибуток на загальних підставах.

Зазначимо, що в Сокальському районі зареєстровано 525 неприбуткових організацій. Серед них релігійних – 99 з яких вже 16 привели свої установчі документи відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Отож, ще раз наголошуємо, що всі релігійні організації до початку нового року повинні привести свої установчі документи у відповідність до норм чинного законодавства і подати їх в Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ за адресою місто Сокаль, вулиця Шептицького 40, центр обслуговування платників податків.

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:58, 14 грудня 2018 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464