Сокаль і Сокальщина : новини ::02.10.2017

Пошук в новинах

спорт

• Оля, 2 м. ката, 2 м. куміте

Федервція «Карате-до Червоноград-Сокаль» розпочала новий змагальний сезон

01.10.2017 р у Львові у спорткомплексі «Грація» відбулися перші змагання цього навчального року «Чемпіонат Шкільної ліги карате». Змагання відбувалися за правилами олімпійської версії безконтактного карате – WKF. Від нашої федерації у змаганнях взяли участь 9 спортсменів у групі «А» і 2 у групі «Б» (новачки). Змагання відбувалися у наступних видах: індивідуальне куміте, індивідуальне ката і командне куміте. Спільними зусиллями спортсмени здобули 4 перших, 5 других і 8 третіх місць, що вивело нашу команду на трете місце у загальнокомандному заліку серед команд-учасників змагань. Результати виступів наших вихованців:

• Книш Дмитро (7 р., Сокаль): 1 місце ката, 1 місце куміте до 25 кг;

• Книш Вадим (9 р., Сокаль): 3 місце ката;

• Байдюк Ольга (9 р. Сокаль): 2 місце ката, 2 місце куміте.

• Мартинюк Владислав (10 р., Сокаль): 3 місце ката, 3 місце куміте до 33 кг, 1 місце у категорії 10р. абсолют (без врахування ваги спортсмена);

• Сич Матвій (11 р., Сокаль): 2 місце у категорії 11 років абсолют;

• Клепарівський Олександр (12 р., Червоноград): 2 місце ката;

• Сич Данило (14 р., Сокаль): 3 місце куміте 14-15 років абсолют;

• Мартинюк Максим (15 р., Сокаль): 1 місце куміте 14-15 років абсолют;

• Дячок Максим (15 р., Червоноград): 2 місце куміте 14-15 років абсолют.

У групі «Б» змагались Федун Владислав (8 р., Сокаль) і Зджанський Владим (9 р., Жвирка). Владиславу, нажаль, не вдалося здобути призового місця, а Вадим став третім у куміте.

Крім того у командному куміте 10-11 років команда у складі Мартинюк В., Сич М. та Зджанський В. здобули трете місце. Вітаємо призерів та переможців і бажаємо ім. успіхів на Відкритому Кубку Львова, що відбудеться 15.10.2017 р. і обіцяє бути дуже цікавим.

• Макс Мартинюк, 1 м. куміте 14-15 р.