** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.09.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

9 вересень 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • 8 вересня у Червонограді відкрили Міжрайонний скринінговий центр для жінок
 • 8 вересня у Червонограді відкрили Міжрайонний скринінговий центр для жінок

  8 вересня у Червонограді відкрили Міжрайонний скринінговий центр для жінок

  У п’ятницю, 8 вересня у Червонограді відбулось відкриття Міжрайонного скринінгового центру для діагностики передракових захворювань та раку у жінок. В урочистому відкриття взяли участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Сокальської РДА Роман Токай, міський голова Червонограда Андрій Залівський, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, представник Світового банку Ганна Костюк, працівники Червоноградської центральної міської лікарні, а також регіональні та місцеві ЗМІ.

  Для гостей провели екскурсію центром, який є одним з шести аналогічних медичних установ області. Всі вони були створені завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Світового банку, Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та в рамках впровадження програми скринінгу серед жінок.

  Як зазначає медперсонал тут створені усі комфортні умови для обстеження. Центри забезпечені обладнанням для проведення гінекологічного огляду із цитологічним дослідженням, обстеженням за допомогою калькоскопу та УЗД дослідження, а також проведення мамографії. Усі обстеження є безкоштовними.

  Даний скринінговий центр обслуговує Кам’янко-Бузький, Радехівський, Сокальський райони та місто Червоноград. Медична установа діє на базі онкологічного відділення. Тому поряд із встановленим обладнанням працюють спеціалісти, які після проведених необхідних процедур і за потреби надаватимуть фахову консультацію.

  Зазначимо, загальна вартість поставленого обладнання у центрі становить близько 10 млн грн. Окрім того, для забезпечення потреб гінекологічного скринінгу у центр поставлено комплекти для огляду на суму понад 246 тисяч грн.

  Станом на сьогодні однією з найчастіших причин смерті серед жіночого населення є рак молочної залози. Кожні півгодини в Україні одна жінка дізнається, що у неї діагностували дане захворювання. Найчастіше хворіють жінки віком 45-65 років. Водночас, регулярна мамографія в такому віці виявить захворювання на стадії зародження.

  Ще одним найпоширенішим видом раку серед жінок – є рак шийки матки, який також можна попередити при регулярному гінекологічному огляді. Отож, завдячуючи такому центру жінкам Кам’янко-Бузького, Радехівського, Сокальського районів та міста Червоноград зможуть полегшити собі життя, адже тепер не доведеться їм їздити на обстеження чи процедури до Львова.

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  04:50, 16 грудня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464