** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:



Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.08.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 серпень 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

  • Працівники «Львіввугілля» через борги із зарплати розпочинають акції протесту і погрожують перекрити трасу
  • Працівники «Львіввугілля» через борги із зарплати розпочинають акції протесту і погрожують перекрити трасу

    Працівники «Львіввугілля» через борги із зарплати розпочинають акції протесту і погрожують перекрити трасу

    Шахти ДП «Львіввугілля» з 15 години п’ятниці, 4 серпня, призупинили відвантаження вугілля споживачам до того часу, поки не надійдуть кошти на виплату заробітної плати працівникам за червень цього року. Відповідне рішення було ухвалене за результатами спільного засідання голів профспілкових організацій.

    4 серпня відбулося спільне засідання голів профспілкових організацій Львівської територіальної організації Профспілки вугільників та Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград, за участю т.в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Олега Акімова, народного депутата України, голови підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайла Бондара.

    Присутні обговорили та прийняли рішення щодо критичної ситуації внаслідок заборгованості по заробітній платі за червень 2017 р. працівникам ДП “Львіввугілля”. Вугільники Львівщини вирішили призупинити відвантаження вугілля до надходження коштів на виплату зарплати за червень 2017 року. Якщо ж кошти не поступлять до 17 години 7 серпня, шахтарі планують вийти на протест із перекриттям автомобільної дороги Львів – Рава-Руська з 18 до 21.30.

    радіо Сокаль

    служба інформації
    ТРК "Сокаль"

    якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
    напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

    RAM counter
    додому
    написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
    Всі права застережено 2005
    01:27, 25 січня 2025 року
    При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
    Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
    +380686916567