** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.06.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

21 червень 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Команда Сокальщини рибалок з особливими потребами у Польщі зайняла ІІІ місце у змаганнях
 • Команда Сокальщини рибалок з особливими потребами у Польщі зайняла ІІІ місце у змаганнях

  Команда Сокальщини рибалок з особливими потребами у Польщі зайняла ІІІ місце у змаганнях

  Дітям та молоді з інвалідністю випала чудова можливість побувати у місті Краснік, Люблінського повіту – Польща. Нагадаємо, минулого місяця під час зустрічі із керівниками Сокальської районної ради та РДА, представники «Польського союзу рибалок» запросили членів районної асоціації інвалідів на змагання із рибальства серед дітей і молоді з особливими потребами, які у місті Краснік проводяться щороку за підтримки місцевих меценатів.

  Команда сокальчан із 5-ти осіб вперше взяла участь у такому заході і була єдиною іноземною командою у змаганнях. Оганізатори наполягають розвивати такі заходи та в наступні роки запрошувати більше команд з України.

  Змагання надовго запам’ятаються українським учасникам, тому що це була перша їхня поїздка закордон, а ще, тут вони чудово порибалити і поспілкувалися із місцевими жителями.

  Про це радіо «Сокаль» розповіла директор Сокальської районної асоціації інвалідів Оксана Кононова, яка подякувала небайдужим людям, завдяки яким відбулася ця поїздка, а саме працівнику Міграційної служи у м. Сокаль Олесі  Кушіль за допомогу у виготовленні біометричних паспортів, а також депутатам Сокальської районної ради Ігорю Плечінью, Роману Шевчуку і Роману Волосу, які допомогли із пальним, транспортом і страхівкою. Щира подяка голові Сокальської районної ради Миколі Паську, який особисто супроводжував нашу команду в подорожі та першому заступнику голови Сокальської РДА Ірині Задолинній за організацію поїздки.

  Зазначимо команда рибалок з особливими потребами із Сокальщини зайняла 3-тє місце у змаганнях, наловивши майже 2 кг риби! Її учасники були нагороджені грамотами, медалями і подарунками.

  Звісно, рибу довелося відпустити назад у ставок, але цей захід на природі є прикладом того, що які б обмежені можливості у людини не були, це не є причиною не брати вудку в руки і не отримувати задоволення від життя.

   

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  13:57, 14 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464