** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.06.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 червень 2017 року

Пошук в новинах   

  
релігія

 • У Сокальській виправній колонії №47 освятили храм
 • У Сокальській виправній колонії №47 освятили храм

  У Сокальській виправній колонії №47 освятили храм

  2 червня у Сокальській виправній колонії №47 пройшла приємна і неординарна подія - урочисте відкриття та освячення храму Юрія Переможця УГКЦ.

  Цій події  передувала  клопітка праця і нестримне ибажання здійснити благородну справу . У зв`язку із відсутністю культової споруди тривалий час     богослужіння, бесіди,  доховні навчання проводилися в різних приміщеннях та різних умовах установи. І тоді капелан катедрального храму св.ап.Петра і Павла Андрій Дутчак звернувся до адміністрації установи із пропозицією щодо надання окремого приміщення для церкви. До благородної справи долучилися небайдужі земляки.

  І тоді, на спільній нараді керівництва установи, священників і меценатів було прийнято рішення про виділення ділянки для майбутньої церкви.

  У листопаді 2015 року розпочалось будівництво. Варто зазначити, що усі роботи по будівництву  церкви засуджені установи виконали власними силами. Стіни, дах, купол, оздоблення - усе виконано руками ув`язнених. Звісно, за активного сприяння працівників установи, які не шкодуючи власного часу, а подекуди і коштів,

  Серед учасників дійства були: начальник західнного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Михайло Дзюдзь; єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Колтун; прокурор Червоноградської  місцевої прокуратури Ярослав Гарасимчук; начальник виправної колонії Андрій Бойко; Жвирківський селищний голова Іван Кошлай; начальники установ та підприємств західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції; священнослужителі.

  Численними грамотами від Преосвященного Владики і керівництва колонії за значний внесок у цій благородній справі були нагородженні усі, хто долучився до будівництва.

  Після офіційної частини усі присутні зайшли до новозбудованого храму, і Архиєрей, у присутності багатьох священиків та вірних, здійснив чин його освячення. 

  У євангельській проповіді владика як зразок взаємовідносин між начальниками і в’язнями поставив приклад святого апостола Павла та його наглядачів під час поїздки до Риму, де арештований апостол мав стати на суді перед кесарем за віру в Ісуса Христа.

 • У Сокальській виправній колонії №47 освятили храм
 • У Сокальській виправній колонії №47 освятили храм
 • У Сокальській виправній колонії №47 освятили храм
 • У Сокальській виправній колонії №47 освятили храм

  Юлія Сорочук
  _

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:54, 8 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464