** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.06.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

1 червень 2017 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • Диня Ольга
 • Диня Ольга

  Диня Ольга

  В Ільковицькому НВК «ЗШ І-ІІІ ст. –дитячий садок» навчається Диня Ольга, одинадцятикласниця, голова учнівської ради, обдарована учениця, яка погодилася розповісти про себе, про свої вподобання та мрії.

  ...У дитинстві я була маленькою цікавою дівчинкою, яка щоразу відкривала для себе щось нове і незвідане. З 2004 року ходила в дитячий садок, де зустріла багато друзів, а також своїх однокласників. 1 вересня 2006 року я пішла в перший клас Ільковицького НВК. Саме з цього часу розпочалася моя мандрівка дивовижною країною знань. Зараз навчаюся в 11 класі.

  Стараюсь вчитись на відмінно

  Дванадцять», «десять» - коли як,

  Зате від Альма-матер маю

  Багато грамот і подяк.

  Приймаю участь у різноманітних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, за які одержую грамоти, призи і, звичайно, великий досвід та загартованість до труднощів.

  Себе бачу стриманою і виваженою , свої вчинки і дії завжди обмірковую. Стараюся, щоб оточуючим було добре і цікаво поряд зі мною. Пріоритетними маю ті бажання, які несуть в життя добро та радість, як для себе, так і для всіх інших. У мене є певні амбіції, заради яких я готова наполегливо працювати та відстоювати свої позиції, але вони не пов’язані ані з досягненням багатства, ані отримання влади і контролю над людьми. Я живу чесно,і мені нема чого приховувати від людей. Я завжди кажу правду. І будь-яка правда не може мені зашкодити. Я відповідаю за свої слова діями. Я знаю, чого я хочу, визнаю свої бажання, мрії, і роблю те, що сприяє досягненню моєї мети, не порушуючи при цьому прав та волі інших людей. Я романтик. Люблю красу та мистецтво. Також я оптиміст та позитивна людина. Я не ідеальна і не погана –я така, яка я є. І, найголовніше, я українка – і я цим пишаюсь. Я люблю свою країну й людей, які мене оточують. Тому я щиро вірю, що Господь покаже мені правильну дорогу, почує молитву, а також дасть силу виконати мій життєвий обов’язок. - Які конкурси, у яких ти брала участь,тобі запам’яталися найбільше? -Участь в IX Всеукраїнському історичному конкурсі, організованому УКУ «Непізнана історія мого краю. Історія школи», участь у Міжнародному конкурсі шкільних медіа.(газети «Шкільний вісник», «Забузька округа"- лауреати конкурсу), участь у конкурсі «Прес-весна на Дніпрових хвилях», участь в інтернет-олімпіаді з біології, участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Сокальської МАН (II місце, математичне моделювання), участь у ІV районній учнівській науково-практичній конференції, присвяченїй пам’яті І. Г. Каспрука та участь у районному конкурсі “Лідер року –2016” -А в цьому навчальному році яких ти досягла успіхів? У цьому навчальному році я брала участь в 4 олімпіадах і в двох із них здобула ІІІ місця(з фізики та правознавства) та була учасницею Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Я-журналіст”. А так більше часу приділяла навчанню та підготовці до ЗНО. —Чим любиш займатися у вільний час? У вільний час, а його в мене небагато, люблю читати художню літературу, вишивати, складати вірші, танцювати і т.д.

  Інтернет –газета Ільковицького НВК

  Обдаровані діти Сокальщини 2017
  освіта Сокальщини

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  08:11, 7 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464