** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.06.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

1 червень 2017 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • Назарій Мачинський
 • Назарій Мачинський

  Назарій Мачинський

  Вже не за горами закінчення навчального року. Як швидко проминув час. Я – випускник. І знову мої батьки будуть поруч на шкільному подвір’ї як і тоді, коли за руку вели мене у перший клас. Звісно, не все

  вдавалося відразу. Та я старався, і щоразу все ставало краще. Перші мої перемоги у різних конкурсах надавали мені впевненості, стимулювали бажання вчитися, дізнаватись чогось більше.

  Народився в невеличкому селі Бояничі, це неподалік Сокаля. Родина в мене велика, є батьки, сестра і брат, які теж навчаються у гімназії, бабусі, дідусь. Завдяки їм - відчуваю себе щасливою людиною. Адже підтримка і розуміння родини - це дуже важливо.

  З радістю згадую ті моменти. Коли їздив на різні конкурси. Спочатку це був лише районний рівень. Але у 8 класі я перший раз відчув смак перемоги на обласній олімпіаді з історії (тоді посів II місце). У 9 класі я був засмучений через те, що не зайняв призового місця на обласній олімпіаді з географії. Цей рік був для мене не дуже вдалим ( в плані обласних олімпіад). Проте я продовжив старанно вчитися і в 10 класі здобув 5 призових місць у районі, 3місця в області і зміг здійснити свою давню мрію –поїхати на Всеукраїнську олімпіаду з історії. Це було незабутньо. Окрім цього ще були й різні конкурси, серед яких поїздка на Всеукраїнський етап турніру юних географів у Луцьку.

  Та 10 клас закінчився, і розпочався новий навчальний рік. 11 клас був насичений різними подіями. Я знову брав участь в олімпіадах. На районному рівні я здобув 4 призові місця ( дві перемоги: з історії та географії і два призових ( II) місць - з математики і української мови). Також я брав участь у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика і здобув перемогу.

  Обласний етап для мене вже не новий, але кожного разу відчуваю відповідальність за свою школу і вчителів, які навчають. Цьогоріч я зміг здобути I місце на обласній олімпіаді з історії (чого не вдавалось зробити впродовж 3 років) і III місце в області з географії. І знову цього року я був учасником Всеукраїнської олімпіади з історії (вона відбувалася в Черкасах).

  Це була незабутня поїздка, адже я зустрів своїх знайомих з попередньої олімпіади, познайомився з новими друзями. І хоча призового місця здобути не вдалося (завдання виявилися дуже складними і розрахованими на поглиблене вивчення історії в школі), я переконаний, що досвід, який я отримав на олімпіаді, буде використаний мною в майбутньому.

  Також цьогоріч я брав участь у Всеукраїнському етапі турніру юних математиків.

  Вважаю, що участь в олімпіадах – це можливість виявити власні таланти і розвинути вміння в певній галузі. Адже це конкурс, який потребує не тільки великих знань, а й великого терпіння і бажання до самовдосконалення.

  Мачинський Назарій,

  учень 7(11)-А класу

  Сокальська гімназія

  Обдаровані діти Сокальщини 2017
  освіта Сокальщини

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  09:07, 7 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464