** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.03.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

24 березень 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Профілактичне відпрацювання с.Хлівчани
 • Профілактичне відпрацювання с.Хлівчани

  Профілактичне відпрацювання с.Хлівчани

   22 березня у селі Хлівчани, відбулось пожежно-профілактичне відпрацювання. Перш за все, фахівці Служби порятунку «101» поінформували представників місцевої влади про заходи пожежної безпеки та закликали органи влади та громаду села активно долучатися до навчання населення цих правил. Рятувальники окреслили ситуацію щодо пожеж та загибелі на них людей на території Сокальського району та населеного пункту зокрема.

  Після цього рятувальники та соціальні праціваники відвідали приватні домоволодіння, під час чого розповіли громадянам про весняно-літній пожежонебезпечний переод та дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Також, надзвичайники рекомендували мешканцям сільської місцевості пильнувати за справністю пічного опалення та електромережі. Традиційно, посилену увагу приділили групі ризику: інвалідам та соціально неблагополучним громадянам, малозабезпеченим та самотнім особам похилого віку.

  В ході відпрацювання проведено зустріч з настоятелем храму, з учнями місцевої школи провели виховну годину з питань безпеки життєдіяльності у максимально доступній формі для сприйняття вони намагалися донести важливість дотримання правил пожежної безпеки, на теми: «Контролюй дрібниці у побуті», «Вмикай без перевантажень», «Не випалюйте суху траву», «Вибухонебезпечні знахідки».

  Аби місцеві пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручали пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки й послідовними діями в екстрених випадках. • ДСНС
  Сокальський районний сектор ГУ ДСНС

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  18:02, 19 липня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567