Сокаль і Сокальщина : новини ::14.03.2017

Пошук в новинах

спорт

• Наші спортсмени гідно виступили в обласних змаганнях з карате

Наші спортсмени гідно виступили в обласних змаганнях з карате

11 березня у м. Миколаїв Львівської області відбулися обласні змагання з карате «Олімпійські надії». Організатори (клуб «Самурай») з допомогою районної державної адміністрації та районної ради Миколаєва, а також меценатів зі Львова зробили гарні змагання з гідним нагородним фондом і цінними подарунками для переможців. На урочистому відкритті учасників привітали очільники органів влади облспорткомітету.

Змагання проводилися у двох видах програми: індивідуальне ката та індивідуальне куміте. Наш шахтарський регіон представляли 8 спортсменів клубів «Дзіон» та «Сокіл» які у загальному заліку здобули 9 призових місць: 5 перших та 4 других. Безспірним лідером команди за результатами виступів став Владислав Мартинюк, який здобув медалі найвищого ґатунку та кубки переможця і у ката (категорія 8-9 років) і у куміте (категорія 9р., до 32 кг). Наша єдина амазонка, Оля Байдюк, трошки поступилася Владу. В неї перше місце в ката (категорія 8-9 р.) та друге місце у куміте (категорія (8-9 р. до 32 кг).

Два других місця у Вадима Книша (ката категорія 8-9 років та куміте 8 р. до 26 кг). Ще одне перше місце у ката здобув найменший спортсмен, Дмитро Книш, він став чемпіоном у категорії 6 років. Інші спортсмени виступали лише у розділі куміте і ось їх результати: Данило Сич – 1 місце у категорії 12-13 р. понад 55 кг; Максим Мартинюк– 2 місце у категорії 14-15 р. до 57 кг.

Переможці крім нагород отримали сертифікати на безкоштовне відвідування розважального центру «Дитячий Світ» у Львові.