** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.02.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

24 лютий 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Упродовж лютого фахівці Сокальського районного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів
 • Упродовж лютого фахівці Сокальського районного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів

  Упродовж лютого фахівці Сокальського районного центру зайнятості провели ряд профорієнтаційних заходів

  Упродовж лютого фахівці Сокальського районного центру зайнятості з метою популяризації професій легкої промисловості , передусім «швачки», організували та провели ряд профорієнтаційних заходів. Зокрема 21.02.2017р. спеціаліст центру зайнятості Т.Павлик спільно з працівниками ДП «Датський текстиль» Компанії «ПВН Холдінг А/С» (Данія) провели для учнів 9-х класів Сокальської НВК «ЗШ І-ІІІ ст№4 - ліцей» професіографічну екскурсію на тему: «Наочне ознайомлення з професією «швачка». Працівники фабрики ознайомили з короткою історією створення підприємства, розповіли, що ДП «Датський текстиль» – це українська текстильна фабрика, розташована у м.Сокалі, яка спеціалізується на виробництві та дизайні полотен (жакардові тканини, велюри, різноманітні трикотажні полотна). Коріння фабрики у Данії. Працівники наголосили, що весь досвід роботи запозичено в Данії й відповідно розвинули і відкрили в себе в’язальну, фарбувальну, пакувальну та швейну дільницю.

  Начальник дільниці конструювання п. Любов Червінська зробила короткий опис основних технологічних процесів на підприємстві, розповіла про розподіл праці в розрізі професій, про основні професії та суміжні, а також наголосила про перспективи професійного росту та високій заробітній платі на підприємстві. Найбільшу увагу було приділено швейній дільниці, де технолог детально розповіла і показала як відбувається стібання, крій, комплектування крою, шиття.

  Учнівська молодь звернула увагу, що працівники ДП «Датський текстиль» забезпеченні належними умовами праці, , безкоштовним транспортом та медичним обслуговуванням, отримують безкоштовне і смачне харчування в їдальні, повна компенсація наднормових годин. На завершення екскурсії учнів пригостили кавою з булочками, за що вони щиро подякували, й за цікаву, змістовну і корисну екскурсію також.

  А 23.02.2017р.провідний фахівець з профорієнтації Т.Павлик спільно з викладачами ВПУ №11 м.Червонограда провели для учнів випускних класів Савчинської ЗШ І-ІІІ ступенів профорієнтаційні заходи, де ознайомили учнів з ситуацією на ринку праці, детально розповіли про навчання в навчальному закладі за професією «швачка»,ознайомили з наочним матеріалом, а також наголосили, що на даний час працедавці готові платити немалі гроші швачкам. Наприкінці зустрічі учнівська молодь охоче пройшла тестування за сучасними методиками щодо правильного професійного самовизначення.

  Тетяна Павлик, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Сокальського районного центру зайнятості

  дописувач_
  ***

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  10:25, 18 січня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464