** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.02.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

20 лютий 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Триває прийом заявок для участі у додаткових конкурсах інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку
 • Триває прийом заявок для участі у додаткових конкурсах інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

  Триває прийом заявок для участі у додаткових конкурсах інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

  У зв`язку із змінами до статті 24-1 Бюджетного кодексу України та відповідно до Протоколу №1 засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області з 15 лютого до 15 березня 2017 року триватиме прийом заявок для участі у додаткових конкурсах інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році у Львівській області.

  На реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, а також розбудову мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг, у тому числі об`єднаних територіальних громад, за кожним напрямом передбачено кошти в обсязі не менше 10 відсотків коштів державного фонду регіонального розвитку:

  1) Програми і проекти щодо розвитку спортивної інфраструктури, повинні спрямовуватись на окремі спортивні споруди та заклади (ДЮСШ, басейни, спортивні центри тощо) та відповідати вимогам Міжнародних федерацій з видів спорту.

  2-3) Інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що передбачають реалізацію заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні розроблятися у відповідності до державних будівельних норм та стандартів (ДБН В.2.6-31:2016 Теплова ізоляція будівель) та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.

  4) Розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI.

  Окрім того, всі інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку повинні відповідати вимогам доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями.

  Разом з додатковими конкурсами, продовжено до 15 березня 2017 року термін подачі заявок за основним конкурсом ДФРР (який тривав до 30.12.2016).

  Документацію для участі у конкурсах (проекти та додатки до них у 3 примірниках) слід подати у департамент економічної політики облдержадміністрації (каб. №422, вул. Винниченка, 18) до 15 березня 2017 року.

  За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону (032) 2999 284 або надсилайте запитання електронною поштою на e-mail: analyz.loda@gmail.com.


  -- _________________________________________________________

  Відділ аналізу економічного розвитку

  Департамент економічної політики

  Львівська обласна державна адміністрація

  2 999 284, 2 612 150
  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  05:38, 21 січня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464