** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.02.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

20 лютий 2017 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Дороги і мікропроекти пріоритети Сокальщини у 2017 році
 • Дороги і мікропроекти пріоритети Сокальщини у 2017 році

  Дороги і мікропроекти пріоритети Сокальщини у 2017 році

  На останній нараді голів та секретарів місцевих рад Сокальського району, присутні обговорили питання розподілу вільних лишків районного бюджету, в сумі близько 23 мільйонів гривень. За словами голови СРР Микола Паська, наступного місяця планується проведення сесії Сокальської районної ради, на якій будуть приймати районні програми та виділятимуть фінансування. В Сокальську районну раді вже надійшло багато листів від голів місцевих рад району щодо виділення спів фінансування на різні потреби і спільно ці суми перевищують існуючий залишок коштів. Основними пріоритетами при розподілі коштів стануть дороги та мікропроекти.

  Далі до голів звернувся начальник сектору превенції патрульної поліції Сокальського відділення Червоноградського відділу поліції Олександр Сідельник. За його словами, згідно зі штатним розписом територію міста Сокаль та Сокальсього району повинні обслуговувати 9 дільничних інспекторів, наразі є лише 7. Із-за специфіки розташування населених пунктів району, значної навантаженості, коли один дільничний обслуговує по кілька сільських рад і просто фізично не може щодня навідуватись у кожне село, стає потреба у помічниках, які завжди були б на місці, та до яких можна звернутися зі своїми скаргами й заявами щодо правопорушень. Тут суттєву допомогу дільничним району при охороні громадського порядку можуть надавати і громадські формування, які дійсно працюють, а не створені лише на папері, наголосив Олександр Сідельник.

  Дільничні інспектори раз в квартал повинні звітувати перед громадою про проведену роботу, тому Олександр Сідельник закликав голів запрошувати на різні збори чи сходи села правоохоронців, щоб люди мали можливість послухати та задавати питання що їх цікавлять.  радіо "Сокаль"

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  03:51, 16 грудня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464