** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::31.01.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

31 січень 2017 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • У спеціалізованій школі №3 м.Сокаль відбувся фінал районного конкурсу на тему: «Наш рідний край – Сокальщина»
 • У спеціалізованій школі №3 м.Сокаль відбувся фінал районного конкурсу на тему: «Наш рідний край – Сокальщина»

  У спеціалізованій школі №3 м.Сокаль відбувся фінал районного конкурсу на тему: «Наш рідний край – Сокальщина» серед учнів 8 – 11 класів

  В приміщенні Сокальської спеціалізованої школи І – ІІІ ст №3 відбувся фінал районного конкурсу на тему: «Наш рідний край – Сокальщина» серед учнів старшої вікової категорії (8 – 11 класи). Про це радіо «Сокаль» повідомила директор Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості Марія Поліщук.

  За її словами цей конкурс проходив під егідою «Молодої Просвіти» Сокальщини, а ведучим конкурсу був голова оргкомітету на Кубок «Молодої Просвіти» Сокальщини, керівник гуртка – методист Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості Олег Черешневський.

  Шкільні команди Сокальського району змагалися з трьох завдань: усної вікторини, знання карти Сокальського району і знання населених пунктів Сокальщини. Усі без винятку команди показали хороші знання.

  1 місце вибороли чотири команди: №1 і №2 Сокальської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №3, Великомостівського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей» і Волицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

  2 місце зайняли три команди: Сокальської гімназії імені Олега Романіва, Сокальської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5 і Сокальського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 – ліцей». 3 місце посіла команда Сокальського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 – ліцей».

  В індивідуальному заліку 1 місце виборов Ярослав Шукатка (команда №2 Сокальської СШ І – ІІІ ст №3), 2 місце зайняла Наталія Чоп (команда Волицької ЗШ І – ІІІ ст), а 3 місце поділили Віктор Демид (команда Великомостівського НВК «ЗШ І – ІІІ ст – ліцей») і Анастасія Грем (команда №1 Сокальської СШ І – ІІІ ст №3).

  В чемпіонаті районного конкурсу «Наш рідний край – Сокальщина» серед учнів старшої вікової категорії 1 місце поділили учні Сокальської СШ І – ІІІ ст №3 Ярослав Шукатка і Сергій Котик, 2 місце зайняла учениця Сокальського НВК «ЗШ І – ІІІ ст №4 – ліцей» Софія Доскоч, а 3 місце посів Дмитро Пашкуцький, який також навчається  у Сокальському НВК «ЗШ І – ІІІ ст №4 – ліцей».

  радіо "Сокаль"

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  12:30, 7 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464