** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.01.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

30 січень 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Проведено семінар - практикум із суб`єктами господарювання

Уже не вперше, з початку року, фахівці Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ збирають платників, щоб довести до них останні зміни в податковому та іншому законодавстві. Темою семінару-практикуму, який відбувся 27.01.2017 була  „Новації податкового законодавств. Мінімальна заробітна плата та гарантії її забезпечення. Відповідальність за порушення трудового законодавства.” 

Фахівці Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ розповіли про зміни у трудовому законодавстві, які стосуються визначення мінімальної заробітної плати, організації оплати праці, гарантій забезпечення дотримання мінімальної заробітної плати відповідно до чинного законодавства. Наголосили, що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати (3200,0 грн.). Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати. Також проінформували про відповідальність за порушення умов трудового законодавства.

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва наголосила про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян та подякувала присутнім за сплату податків та зборів до бюджетів усіх рівнів у 2016 році.

На завершення семінару усім запитувачам надано відповіді на запитання, які виникли та роздано брошури з зазначенням соціальних стандартів 2017 року та щодо необхідності  легалізації працедавцями трудових відносин з своїми працівниками і   недопущення детінізації заробітної плати.

Начальник відділу адміністрування ПДВ Лариса Овсійчук детально зупинилась на реквізитахподаткових накладних та порядку їх реєстрації, механізмові застосування штрафних санкцій, бюджетному відшкодуванні. Для представників сільгосппідприємств наголосила вимоги Закону, які скасовують застосування спецрежиму ПДВ та надала роз’яснення перехідних норм для колишніх «спецрежимників». Серед присутніх було багато керівників та бухгалтерів ОСББ,тож Олеся Гураль, начальник відділу адміністрування податку на прибуток,

уточнила вимоги до неприбуткових організацій, їх порядку реєстрації та перереєстрації, використання коштів та подання звітності.

Детально також було висвітлено питання на семінарі й стосовно змін з екологічного податку, рентній платі, платі за землю, податку на нерухоме майно, транспортного та акцизного податків. Запитань до спікерів стосовно нововведень та відповідей на них було стільки, що в часовому вимірі семінар вийшов далеко за затверджений регламент.

Тож потреба в таких зустрічах, як і передбачалось, є актуальною.

Про проведення наступних семінарів платники можуть дізнатись на субсайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області (http://tr.sfs.gov.ua/), у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ та за телефоном:

43-46-46,43-46-10.

Міська рада
Сокальська міська рада

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:47, 22 вересня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464