** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.08.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

15 серпень 2016 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 • В районі майже вдвічі скоротилась кількість безробітних
 • В районі майже вдвічі скоротилась кількість безробітних

  В районі майже вдвічі скоротилась кількість безробітних

  За сім місяців 2016 року в Сокальському районі майже вдвічі зменшилась кількість безробітних громадян. Станом на 1 січня на обліку в Сокальському районному центрі зайнятості перебувало 632 особи, то вже станом на 1 серпня – 361. Загалом, з початку року за допомогою районної служби зайнятості було працевлаштовано 1 тисяча 67 людей. Про це радіо «Сокаль» повідомив директор районного центру зайнятості Віктор Лащук.  Проте, за його словами, дана статистика не свідчить про зростання кількості робочих місць. Безробітних в основному скеровували на сезонні та тимчасові роботи.Окрім того, за звітній період 135 громадян були направлені на перенавчання і 111 на громадські та тимчасові роботи.

  Також окрему категорію безробітних становлять люди соціально-незахищених верств населення, переселенці та військовослужбовців, які брали участь в АТО. Протягом семи місяців в Сокальський районний центр зайнятості, у пошуках роботи звернулось 16 переселенців, з яких 5 були працевлаштовані. Інші внутрішньо-переміщені особи отримували допомогу по безробіттю, впродовж року і на сьогодні вони вже знялись із обліку. За останні два місяці жоден з переселенців не звертався у службу праці. Що ж стосується учасників бойових дій, для них окремо підбираються вакансії фахівцями центру зайнятості.Загалом, станом на 1 липня на обліку в Сокальському центрі зайнятості було 48 учасників АТО, вже на сьогодні є 36.

  Останні найбільші скорочення працівників відбулись внаслідок реорганізації Сокальської об’єднаної податкової інспекції, та у ветеринарній службі району. Також традиційними є і звільнення людей в КП «Сокальтеплокомуненрго», де після завершення опалювального сезону відпадає потреба в окремих спеціалістах. Натомість в самому центрі зайнятості є близько 30 вільних вакансій і серед них найбільшим попитом користуються продавці.

  Віктор Лащук нагадав, що завдяки закону України «Про зайнятість населення» громадяни можуть освоїти нову професію чи підвищити кваліфікацію, отримавши спеціальний ваучер. Здобути освіту за ваучером можуть люди, які вже навчалися у професійно-технічних і вищих навчальних закладах. Такі нові можливості для тих, хто хоче здобути додаткову вищу або професійно-технічну освіту, дають центри зайнятості. Наразі можливістю здобути додаткову вищу або профтехосвіту скористалось лише 6 мешканців району.

  Додамо, що в Сокальському районному центрі зайнятості щочетверга, об 11 годині проходять ярмарки вакансій. На них роботодавці презентують свої підприємства, розповідають про роботу, роздають оглядові буклети. А безробітні можуть отримати необхідну інформацію щодо можливого працевлаштування.  

  Радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  03:58, 20 жовтня 2018 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464