** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.08.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 серпень 2016 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 • Вугільники прийняли спільну заяву до Прем’єр-міністра Ураїни
 • Вугільники прийняли спільну заяву до Прем’єр-міністра Ураїни

  Вугільники прийняли спільну заяву до Прем’єр-міністра Ураїни

  Днями в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відбулася нарада, в ході якої керівництво міністерства на чолі з міністром Ігорем Насаликом, а також губернатори і заступники губернаторів вугільних регіонів країни, народний депутат Михайло Бондар, керівники вугледобувних підприємств, галузеві профспілки обговорювали проблемні питання вугільної галузі та шукали шляхи їх подолання.

  Учасники засідання прийняли рішення ініціювати зустріч під керівництвом прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, на якій розглянуть проблеми вугільної промисловості, визначать шляхи їх вирішення, а також перспективи розвитку українського вуглепрому.

  Також результатом даної наради стало прийняття спільного звернення до Прем’єр-міністра України, яке було підписано міністром енергетики та вугільної промисловості, головами військово-цивільних адміністрації Луганської та Донецької областей, головами Волиньсокї та Львівської облдержадміністрацій, керівниками Профспілки працівників вугільної промисловості України, Незалежної профспілки гірників України та Незалежної профспілки гірників Донбасу.

  У ньому йдеться про те, що вугільні підприємства  на крок від економічного і технічного колапсу, шахтарські сім’ї – на межі виживання, в галузі критичними темпами наростає соціальна напруженість. Причиною такого стану стала відсутність необхідного фінансування з боку держави вугледобувних підприємств, які з об’єктивних причин не можуть в повному обсязі заробляти гроші для свого функціонування. Ситуація погіршується через значну зношеність основних фондів вугледобувних підприємств, при цьому оновлення потребує як стаціонарне, так і видобувне та прохідницьке обладнання на майже всіх підприємствах галузі.  Станом на 1 серпня 2016 року борги заробітної плати сягнули пів мільярда гривень з нарахуваннями, а рівень виплати працівникам склав 85,5 відсотка. Підприємства не в змозі самостійно забезпечити виплату заробітної плати і потребують державної підтримки.

  Тому, враховуючи критичність фінансово-економічного стану підприємств вугільної промисловості, а також гостру соціальну напругу у вугільних регіонах, учасники наради наполегливо просять провести зустріч Прем’єр-міністра за участю Міністра енергетики та вугільної промисловості України, голів обласних державних адміністрацій і керівників всеукраїнських вугільних профспілок з метою пошуку шляхів подолання нагальних соціально-економічних проблем вугільної галузі.

  Радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  12:24, 14 грудня 2018 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464