** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.08.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

10 серпень 2016 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 • Шахтарі попереджають про можливі акції протесту
 • Шахтарі попереджають про можливі акції протесту

  Шахтарі попереджають про можливі акції протесту

  Нестабільна ситуація в трудових колективах копалень ДП «Львіввугілля» негативно впливає на виробничі показники. Завдання із видобутку на шахтах не виконується. За 9 днів серпня видобуток рядового вугілля складає 32 700 тон, із добовим показником - 3 629 тон. Виконання плану складає 63,4%. Виконання планових завдань із проходження гірничих виробок складає 70,7%, із запланованих 440 пройдено 311 метрів.

  Зменшились обсяги вугілля, що відвантажується для продажу на енергетичні підприємства. З початку серпня, вони складають близько 15 тисяч тон. Це дещо зменшило, хоча і не значною мірою, кількість чорного золота, що перебуває на аварійних складах. Про це повідомив в.о. заступника директора з економіки та фінансів, начальник фінансового відділу ДП «Львіввугілля» Микола Мисак.

  За його словами, через брак фінансування дещо затягується введення нових лав в копальнях ДП «Львіввугілля». Наприкінці минулого тижня підприємство виплатило борг по платні за травень. За даними головного бухгалтера ДП Тараса Бабія, 9 серпня поступили кошти на виплату заробітної плати працівникам за червень 2016 року. Ці виплати проводяться з коштів від реалізації вугільної продукції і складають - 12% від загальної суми заборгованості за червень.

  Натомість напруження в трудових колективах зберігається, профспілки попереджають про акції протесту. За словами в.о. заступника директора з економіки та фінансів, начальник фінансового відділу ДП «Львіввугілля» Миколи Мисака, з цього питання ведеться постійна робота, крім того, міністр енергетики та вугільної промислововсті Ігор Насалик пообіцяв до 20 серпня погасили борги перед працівниками підприємств вугільної галузі за червень-липень.

  Радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  14:14, 16 січня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464