** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::31.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

31 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Відбулося перше пленарне засідання чергової сесії районної ради
 • Відбулося перше пленарне засідання чергової сесії районної ради

  Відбулося перше пленарне засідання чергової сесії районної ради

  31 березня відбулося перше пленарне засідання V сесії VІI скликання Сокальської районної ради. У сесії райради взяли участь  заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин, голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих, депутат обласної ради Сергій Касян. На розгляд сесії було винесено 40 питань.

  Розпочали сесію вшануванням хвилиною мовчання померлого в зоні АТО військовослужбовця з Сокальщини Василя Соляка.

  Особливістю даної сесії було те, що в Сокальській районній раді запрацювала система поіменного голосування “Голос”. З допомогою цієї програми здійснюються попередні та поточні налаштування засідання, також вона дозволяє оперативно коригувати порядок денний відповідно до запропонованих депутатами змін та містить інші функції, що допомагають головуючому у веденні засідання. Збирає інформацію безпосередньо від депутатів, а саме: голосування, запис на виступ тощо. Окрім того програма дозволяє безпосередньо на пристрої переглядати основну інформацію про засідання та порядок денний. Також, система збирає та систематизує інформацію від усіх попередньо описаних програм. Формує звіти про роботу засідання та дозволяє вивантажувати їх на веб-ресурси.

  Під час сесії Сокальської районної ради військовим комісаром Миколою Лисаком було вручено медалі „Захиснику Вітчизни” двом учасникам АТО – Віталію Бурбану та Василю Байді.

  Далі депутати прийняли звернення до міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, голови Львівської ОДА, депутатів Верховної Ради з вимогою переглянути та внести корективи в узагальнений перелік інвестиційних проектів, які сформувала регіональна комісія, та збалансувати розподіл коштів ДФРР для Львівщини, зокрема для Сокальського району; затвердили  Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2016 рік; звіти розпорядників коштів, виділених на виконання районних програм за 2015 рік; звіт про виконання районного бюджету Сокальського району за 2015 рік; Програму охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки.

  Одним із питання було обрання генерального директора КП ТРК "Сокаль". Участь у конкурсі на дану посаду взяло два кандидати - Анна Бродюк та Олександр Новацький. Під час своїх виступів вони розповіли про власну роботу на радіо, про свої баченя у розвиту підприємнства на майбутнє та відповіли на запитання депутатів. В результаті голосування більшість депутатів районної ради висловили підтримку Олександру Новацькому.

  Продовження пленарного засідання чергової сесії районної ради відбудеться у четвер, 8 квітня.

  Юлія Сорочук
  _

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:57, 4 липня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464