** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

26 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • На Львівщині учасникам АТО пропонують безкоштовну реабілітацію
 • На Львівщині учасникам АТО пропонують безкоштовну реабілітацію

  До уваги захисників Батьківщини та їх родин! На Львівщині учасникам АТО пропонують безкоштовну реабілітацію

  Лікувальна установа, яка абсолютно безкоштовно приймає учасників АТО розташована у шахтарському містечку Соснівка, на Львівщині, що усього в годині їзди від обласного центру.

  У комунальному закладі «Львівська обласна лікарня відновного лікування № 3» з 1 лютого 2016 року передбачено 20 ліжко-місць для надання фізичної реабілітації і психосоматичної допомоги учасникам АТО.

  Однак, проблема полягає в іншому — медперсонал клініки очікував більшої активності діючих та колишніх військових. За місяць послугами лікарів у Соснівці скористались близько 20 демобілізованих та діючих військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на Донбасі.

  Місцевий громадський активіст Ігор Грабінський, який від початку АТО опікується потребами українських бійців, намагається привернути увагу спільноти та залучити до лікування за реабілітаційною програмою у Соснівці якомога більше ветеранів АТО.

  — Якщо ліжко-місця, призначені для ветеранів АТО, у комунальному закладі не будуть залучені — реабілітаційну програму закриють, щоби не витрачати марно бюджетні кошти, — каже він. — Хороша ініціатива повинна навпаки поширюватись і приносити соціальну користь. А враховуючи, що найближчим часом буде демобілізовано бійців четвертої хвилі мобілізації, будемо усіляко залучати до участі в реабілітаційній програмі їх.

  За словами головного лікаря Богдана Івановича Баранюка, лікувальний курс розрахований приблизно на 14 днів. Фінансування із бюджету області є. Головний лікар повідомив, що на один день лікування одного пацієнта-ветерана АТО виділяється близько 300 гривень: на ліки, харчування та проживання. Професійного досвіду персоналу не бракує. Адже лікарі спеціалізуються на лікуванні осіб, які залучені до роботи на шахтах.

  Крім того, що у корпусі лікарні зроблено сучасний ремонт, у штаті є реабілітолог, масажисти, фізіотерапевтичне відділення з широким спектром фізіотерапевтичних електропроцедур: магнітотерапія, лазаротерапія, електрофорез тощо. Є кабінети бальнеології, водолікування, спелеотерапії, «соляна» кімната, тренажерний зал. Проводяться лабораторні обстеження.

  — Після року на передовій реабілітація необхідна в будь-якому випадку. Хтось погано спить і живе на «барбовалі», комусь необхідно «підлатати» спину після носіння бронежилета, або просто збалансувати психологічний стан, попрацювати із психологом. Тут все це доступне, — розповів один з колишніх пацієнтів, призваний за мобілізацією, місцевий мешканець Ілля. — Крім роботи лікарів, тут й природа лікує — поруч сосновий ліс та озеро.

  Міністерство оборони України

  дописувач_
  ***

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  21:55, 4 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464