** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
економіка

 • Під час «гарячої лінії» платники цікавились…
 • Під час «гарячої лінії» платники цікавились…

  Під час «гарячої лінії» платники цікавились…

  В Сокальській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбувся черговий сеанс «гарячої лінії», під час якого на запитання платників податків відповідав начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Сокальської ОДПІ Мілевич Василь Васильович.

  Зокрема, платники запитували:

  • Яким чином оподатковується податком на доходи фізичних осіб дохід від продажу нерезидентом квартири, що отримана такою фізичною особою у спадщину?

  - Дохід від операцій з продажу (обміну) не частіше одного разу на рік квартири фізичною особою – нерезидентом, що одержана нею у спадщину, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб, незалежно від терміну перебування квартири у власності такої фізичної особи – нерезидента.

  • Чи має право на податкову знижку за навчання дитини один з батьків, який уклав договір з навчальним закладом, а в документах про сплату зазначено дані іншого?

  - Якщо договір з навчальним закладом укладено одним з батьків, а в документах про сплату зазначено дані іншого, то права на податкову знижку батьки не мають.

  •Телефонує вам жителька с. Тартаків. Маю троє дітей віком до 18 років, старшій доньці у травні виповнюється 18. Чи матиму я пільгу щодо сплати земельного податку у цьому році?

  - Згідно з нормами Податкового Кодексу України від сплати земельного податку у межах граничних норм звільняються фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.

  • Ще прошу сказати, яким чином мені скористатися цією пільгою? І чи можу я скористатись пільгою зі сплати земельного податку за минулий рік?

  - Фізична особа – власник земельної ділянки, яка має документи, що посвідчують право такої особи на пільгу (у вашому випадку – посвідчення батьків багатодітної сім’ї), звільняється від сплати податку за умови подання до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяви про надання пільги.

  Фізична особа, яка відноситься до пільгової категорії та своєчасно не повідомила контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки про право на звільнення від сплати земельного податку, може звернутись до контролюючого органу щодо отримання пільги протягом 1095 днів від дня виникнення такого права.

  • Чи нараховується єдиний соціальний внесок на суму орендної плати, що виплачується фізичні особі за договором оренди рухомого майна (вантажний автомобіль)?

  Відносини, які виникають при укладенні договору найму (оренди), не мають ознак правовідносин, що регулюють виконання робіт або надання послуг. Відтак єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму орендної плати, виплаченої на користь фізичної особи згідно договору найму (оренди) нерухомого (рухомого) майна не нараховується.

  Записала головний державний інспектор з питань організації роботи Надія Мудрак

  Сокальська міська рада

  Міська рада
  Сокальська міська рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  21:19, 4 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464