** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

16 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
релігія

 • Хресна дорога в Тартакові
 • Хресна дорога в Тартакові

  Хресна дорога в Тартакові

  Минулої неділі римо-католицька парафія організувала Хресну ходу з костелу м. Сокаля до Тартакова. Уже вдруге парафіяни римо-католицьких громад Сокаля і Тартакова на чолі з ксьондзом Казимиром організовують такий релігійний захід. Також до Хресної дороги приєднались парафіяни з Червонограда з о. Миколою, семінаристи Львівської духовної семінарії з отцем Віталієм і сестрою Тадеєю, було чимало поляків. Зі Сокаля колона вірян вирушила в обідню пору, по дорозі їх супроводжувала машина поліції, яка забезпечувала безпечне пересування по трасі. До процесії приєднувались люди, за молитвами і гарним співом семінаристів та хористів Хресна дорога проходила швидко і легко.

  Йдучи Хресною дорогою, парафіяни хотіли наблизитися до Бога, пережити в думках Його страждання, молилися за прощення гріхів й складали молитву за Україну, за припинення війни, за мир у кожній родині і у світі. По дорозі семінаристи Львівської духовної семінарії читали розважання солдата з АТО Миколи Вишньовського, які написав на Сході України, де він нині перебуває. Микола проходить свою Хресну дорогу там, де куля снайпера може будьякої хвилини обірвати життя.

  В Тартакові колону вірян зустріли місцеві жителі, разом усі помолились у костелі, який зараз реставрують та ремонтують. Спільною молитвою усі подякували Господу Богу та Діві Марії за легко пройдений шлях та гарну погоду. Опісля усі могли перекусити, зігрітись теплим чаєм та щасливі повертались додому.

  Хресна дорога дала можливість кожному, хто нею пройшов, переосмислити своє життя, покаятись у гріхах напередодні Великого Посту, щоб з чистим сумлінням зустріти Великдень.

  Ольга ДИЛИН.

  Фото автора.

  Голос з-над Бугу

  Газета
  "Голос з-над Бугу"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  20:38, 6 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464