** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

14 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
культура

 • Читач - читачу про країну свою!
 • Читач - читачу про країну свою!

  Читач - читачу про країну свою!

  Україна - Єдина! Це гасло сьогодні актуальне, як ніколи. Кожен з нас, різними способами, наводить тісні дружні контакти зі Сходом, Північчю та Півднем нашої країни. Ми бібліотекарі, зі свого боку об’єднуємо читачів всієї України за допомогою книги. Бібліотечна громада Миколаївської області оголосила конкурс "Ми діти твої Україно", однією з умовою якого є скайп - зустріч з бібліотекою іншої області. Нам приємно було приєднатися до їх конкурсу і організувати зустріч з читачами іншої області в режимі он-лайн.Читачі Веселинівської районної бібліотеки для дітей розповіли нашим читачам про історію свого селища та про селищну гімназію в якій вони навчаються. Гімназисти Сокальської гімназії імені Олега Романіва розповіли одноліткам про сторічну історію своєї гімназії, про її видатних випускників, про земляків, які прославили Сокальщину.Читачі Казанківської районної бібліотеки для дітей були вражені відеороликом про історію нашого міста, зачаровані архітектурною красою Сокаля. Казанківці розповіли про їх участь у бібліотечних заходах, про роботу дитячого бібліотечного театру. Учні 6-8класів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 поділились своїми учнівськими здобутками, розповіли про свою участь в житті Сокальської районної бібліотеки. Члени бібліотечного клубу «Креатив» показали вироби, які навчились робити на творчих засіданнях.Читачі Миколаївщини і Сокальщини завершили скайп - зустріч впевнено виголосивши: «Всі ми одна - читацька сім’я».

  Ми вдячні заступнику директора по роботі з дітьми Веселинівської районної бібліотеки для дітей Галині Севач та заступнику директора по роботі з дітьми Казанківської районної бібліотеки для дітей Олені Вишняковій за приємність спілкування з ними та читачами їх бібліотек.

  СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

  СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

  дописувач_
  ***

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  10:11, 6 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464