** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.03.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

9 березень 2016 року

Пошук в новинах   

  
кримінал

 • Поліція розпочала розслідування службової недбалості посадових осіб Острівської сільської ради
 • Поліція розпочала розслідування службової недбалості посадових осіб Острівської сільської ради

  Поліція розпочала розслідування службової недбалості посадових осіб Острівської сільської ради

  Сокальським відділом поліції розпочато досудове розслідування за ч.1 ст. 367 Кримінального Кодексу України за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків посадовими особами Острівської сільської ради, які не виділяли громадянам земельні ділянки на території ради. Про це радіо «Сокаль» повідомив помічник Народного депутата Олега Мусія, який власне і ініціював відкриття даного кримінального провадження.

  Під час сесії Верховної ради Нардеп звернувся до Генеральної прокуратури України із запитом про те, що Острівський сільський голова довгий час не розглядає звернень та клопотань мешканців села Острів щодо вказаного питання. Серед звернень були і клопотання учасників АТО про виділення їм земельних ділянок. Факти невиконання службових обов’язків були виявлені помічниками-консультантами під час прийому громадян у селі Острів. Мешканці скаржились переважно саме на невирішення питань виділення земельних ділянок.

  Відповідні запити Народний депутат скерував в Головне управління Національної поліції у Львівській області та в Державну інспекцію сільського господарства України. В результаті керівник Львівської поліції Дмитро Загарія повідомив, що усі факти, наведені у зверненні будуть детально досліджені та перевірені. Хід досудового розслідування перебуває на контролі Головного управління національної поліції у Львівській області.

  Водночас, як зазначає державна інспекція сільського господарства України у листі до Генеральної прокуратури України, встановлено, що Острівською сільською радою Сокальського району, в порушення вимог частини 7 статті 118 земельного кодексу України, громадянам, які звертались із клопотанням про надання земельних ділянок надані письмові відповіді про розгляд звернень. У них було зазначено, що заява про виділення земельних ділянок буде розглянута на черговій сесій після внесення змін до Генерального плану забудови села Острів. Проте, відповідно до частин 7,10 статті 118 Земельного кодексу визначено, що відповідний орган виконавчої влади або місцевого самоврядування розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Відмова у передачі землі у власність або залишення клопотання без розгляду можуть бути оскаржені в суді. Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської рад вирішуються питання регулювання земельних відносин. Зважаючи на вищезазначене,  державна інспекція сільського господарства України повідомляє, що Острівським сільським головою при розгляді звернень порушено вимоги законодавства та права громадян на безоплатну приватизацію земельних ділянок.

  Радіо "Сокаль"

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  22:00, 4 червня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464